Totalna suša!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.09.2006
0
0
0
Kopec.blog.hr
Mi smo ovdje u slavoniji, moje društvo i ja. Za vikend slavim 17 roðendan, a nemogu nabavit ni za neku malu žižu. Totalno sjebano. Duvam veæ oko 2 godine i to je ok, sam još nije bila ovakva suša. Ni u Orahovici ni u Slatini nema ništa. Znam likove koji idu æak u Ðakovo da bi nešt malo kupili...
Stvarno žalosno... Pozdrav...
:cry: :(
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ma èak i da ime vutre...kvaliteta joj je upitna :?

Jebote...realno, mi bi trebali dobit u ketu 5 grama npr. Orange Buda ili Power Planta (itd.) a ne da to kupujemo za masne pare i u mizerno-poražavajuæim kolièinama :? A za uzvrat, dobijemo 5 grama vutre koja ima 1-2% THC-a... jeheee :roll:
 
26.09.2006
0
0
0
Kopec.blog.hr
Kažem vam, kod nas je jad i bjeda. Prije kad bi panj uzimali dobili bi za tih 50 kn ko danas za 200.
A i to šta dobiješ je skoro sve neko jadno lišæe...
Jedino bi imo kad bi sam sadio... a to baš i nije moguæe... Pogotovo od kada imam sranja s murjom...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
:lol: :D

Pa brate...tko kaže da bi se ja uopæe htio vraæat onda :lol:

Nego kad govorio o upitnosti spominjao se na svoje krajeve... iako i tu zna uletit dobra...evo baš juèe uzeo i dok još èovjek mi nije ni dao u ruku veæ Osjetio miris i u sebi konto: "Da, to je to" :D Miris onaj pravi specifièan, dlaèice naranèasto-crvene, vutra masna... zapalili nas èetvorica 2 ništa posebno velike i ubili se...evo, mene od juèe još pere :lol:

Eh, da takve ima više...o tome prièam...

A èak ni to nije ništa...realno, trebala bi se prodavat prava sativa od po 7-8% thc, di ti ne bi palo na pamet da zapališ novu pljugu nakon jedne king size... neku sinsemiliu, mexièku ili koju afrièku sortu :p :D

A oni koji uzgajaju out ili indoor i koji posade pravo sjeme...oni znaju šta je prava vutra...

Zato ponavljam... možda kad bih došao do tebe ne bih se HTIO vratiti doma :twisted:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
e ako neces da se vracas ponesi i bastovanski alat pa da te ubacim u bastu:rofl:da imas sa cime da se zanimas....
a kada se umoris ti sednes ispod nje,a ona ti zaklanja u tom trenutku suvisno sunce...pruzis ruku samo malo vislje i obradujes sam sebe..
:D
 
26.09.2006
0
0
0
Kopec.blog.hr
Neznam... Ja uzo prošli vikend za 50 kn. Vidlo se odma da je krš, al ajd. Mi to zduvali...
Inaæe kad uzmemo i pušimo ne stignemo ni završit joint a veæ umiremo od smijeha, al sad ništa. Sam nam se malo zavrtilo...
Popizdili smo.....
Ništa od toga neæe bit dok sami ne posadimo, bar æemo znat šta pušimo......
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ja sutra idem na kopno po nekih 50g... jer na mom otocicu ovih dana nemaju ljudi nista...prvi put nakon cilog ljeta da nema nitko od ovih di inace nabavljamo... a jebi ga....
ovo je samo za preko vikenda, posli nabavljamo novo... tad ce bit valjda i tu na otoku.... :D
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
pre no sto se uputite u sadjenje, dobro razmislite o mogucim posledicama, znaci ako sadis u kuci budi siguran da te tvoji nece prijaviti ako otkriju sta radis, a ako sadis van, e onda nek ti je bog u pomoci...nazalost mnogi moji drugari su morali da posete kp ustanove zbog biljki....neki vishe neki manje ali tesko je objasniti da je proizvodnja opojne droge marihuane u tom sluchaju za sopstvene potrebe....
ipak imas samo 17 godina...nauci da se provodish i bez marihuane, nekad ce doci situacija kada neces imati izbora....
 
30.09.2006
0
2
0
vi pricate o sadjenju. moj prijatelj je posadio 4 biljke i kada smo ih pusili bile su bezveze neznam koje je sjemenke koristio ili dali je on imao iskustva s tim (mislim da su mu to bile prve biljke) ali vutra je bila sranje. Poslje par jointa odmah smo svi poceli drijemati ocito da je nesto pogresno uradio
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
pa tvoj drugar ochigledno nije mario da secka, djubri i uostalom jednostavno brine o biljkama...mada ko zna kakve je menke on to sadio i u kakvoj zemlji, kada ih je posadio...
mada ako ste pocheli dremati, hmmmm// to znachi da ste se uradili //ma koliko vi to poricali, mislim i ja ponekad zadremam kad spushim neki durban gold, ili malawi black ali ti dani su proslost :)))))))
 
18.10.2006
0
0
0
e da mnogo je stvari boggy u tome prerano najvise je uticalo al evo ima se skoro uvijek vutre ovdje bilo je malo bedova ali evo privkli smo se... a jesam pozelio neko bolesno sranje iz Austrije ili Svice ah boze :D
 
05.10.2006
0
2
0
mi imamo pa nema suse sada kod nas :) 50-ti post :) (zbog nekih cudnih razloga nemogu stavljati smailije... tako ako ima plz da stavite neki preglednik koji pise kako se napisu svi smailiji)