Totalno zbunjen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.12.2016
2
0
1
36
Pozz dragi forumasi da neduljim pratim vas par god i dosta toga sa ovog foruma mi je pomoglo u proteklim godinama. Ali ovo sto mi se dogodilo me totalno zbunilo znači i što sam mislio da sam znao neznam očito ili šta? Znači uzmem sjeme po prvi put brendirano posto do sad sam s ludim ulicarkama radio i sve je bilo ok . Radi se o dinafem moby dick i dinamex i uz to sam piknuo dvije NN . vege sve super prokleta šuma jos sam produzio na 40 dana i stvarno do sad se nisam sreo s močnijim drvećem. I naravno da ne moze sve biti normalno i negdje dva tjedna prije kraja mi sve nenormalno pocne pljesnivit preko noći ja naravno ovdje po sajtu sve pronjuskam probam 100 konbinacija od poljske preslice nem ulja peroksida ma sve. Vlaga i temp su idealne kad je on je 24 i 45% i off 20 i 60% . sto se tice toga mislim nije mi prvi put sve znam ali da bude naj smješnije upiknuo sam dvije NN koje jedine nisu dobile pljesan ni nista . Ovo sam naravno sve bacio i popljugo uložene pare i opet derem nešto što nemam ni pojma šta je. Izvinite na nepismenosti ali vise ni neznam koliko sam popušio danas :zvezda::
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
NN je genetski dizajniran da raste u hladnijim predjelima pa i teže pljesni dok mobi nije.
Čim je gušći head malo teže ispari vlaga iz njega i tu budu problemi.
A domaje ko domaje naviknute na nase uvjete a i ne rađaju kao brendirane.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
60% vlage pa cak i samo povremeno (kao sto kazes preko noci tj. kad su ti lampe off) je i vise nego dovoljno da stvori potencijalno okruzenje za razvoj plijesni. Drzi ventilaciju u takvim slucajevima 24/7 da puse (ne samo cirkulira unutar boxa vec i izmjenjuje iz vana) , cak ni to nekad nece biti dovoljno , trudi se da ti u kasnom cvjetanju vlaga ne prelazi 55% nikad . Pozz