Toxic Blue FEM C99, Purple Buddha Kush Auto, Northern Lights Auto 400W HPS DS90

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Ime vašeg dnevnika: Toxic Blue FEM C99,Purple Buddha Kush Auto,Northern Lights Auto 400W HPS DS90

Datum nicanja sjemenke: 15.06.2018

Početak vegetacije: 15.06.2018

Breeder:C99,Buddha Seeds,Green House

Strain:Toxic Blue,Purple Buddha Auto Kush,Northern Lights Auto

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, High Stress Training, Sea of Green (SoG), Topping

Rasvjeta u vegetaciji: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 400

Rasvjeta u cvjetanju: HID (ili hps/mh)

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 400

Nutrijenti: Plantela List,Plantela Cvet,Super VIT(root),Bloom Booster,Plantela Ideal zemlja

Ostala oprema: Secret Jardin DS90,HPS400,ETI400,Canafilter

Dodatne informacije: Toxic Blue feminiziran,proklijao oko 1.6
Purple Budha Kush Auto 29.6 proklijao
Nortthern Lights Auto 8.7 proklijao

Korišten 1 pot od 100+ litara podjeljen na 3 djela s vrečama.

Toxic blue 2.8 zadnji dan vege.

Purple Budha Kush Auto procvao 25.7
Northern još uvijek u vegi.

Ovo mi je prvi Indoor grow,pa sam samim time se odlučio odmah i uzzeti pravu opremu za indoor,do sada 10tak sezona u Outu imam.
Slike su od 26.7,danas ili sutra ću postati nove slike.

Ako sam štogod zaboravio napisati slobodno me podsjetite,svaka kritika,opaska je dobrodošla!

Slike boxa: IMG_0249.JPG
IMG_0250.JPG
IMG_0251.JPG
IMG_0252.JPG
IMG_0253.JPG
IMG_0254.JPG
IMG_0255.JPG
IMG_0256.JPG
IMG_0257.JPG
 
Poslednja izmena:

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Največa je Toxic Blue tj. Fotoperiodna i ona je od danas/sutra u cvatnji,od danas sljedi 12/12 ciklus.
Ove 2 manje to su Autosi. Više načina treniranja sam iskorištavao na fotoperiodi.
Iskreno da kažem neznam točno šta koja skračenica znači,no znam sve te treninge u praksi odraditi!

Prvo sam topirao fotoperiodu pa nakon toga vezao,pa je neko vrijeme bila i pod mrežom,no kako sam morao premještatti box radi temperature tako je i mreža otišla k vragu.

To su autosi ili foto? BTW Vidim imaš LED eh sad mogućee da je i do toga no nisam siguran.
Ne znam zašto no ova 2 autosa su mi u početku slabo krenula,no zadnjih tjedan dana DIVLJAJU.

Vellim ovo mi prvi indoor grow tako da ćete imat razloga za urgiranje hehe.

EDIT
Sad ću grunuti slike od danas da vidite o čemu pričam!
EDIT2
Evo friških fotki od danas,pa procjenite,fotke u prvom postu su od 26.7
IMG_0447.JPG IMG_0448.JPG IMG_0449.JPG IMG_0450.JPG IMG_0452.JPG
 

Prilozi

  • IMG_0451.JPG
    IMG_0451.JPG
    456,5 KB · Pregleda: 95
Poslednja izmena:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Imaš čitavu opremu za growanje marihuane, i na kraju nisi u mogućnosti zbaviti 3 saksije lol, uzmi izvadi ove automate i dopuni zemlje ovoj fotoperiodnoj da ostane sama u ovom potu, a ove automate presadi extra u svoje saksije, i da se to može razviti kako treba, prije toga napravi drenažu i probuši mali broj rupica na donjem spratu saksije, i to je to.. ne znam što komplikuješ
 

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Evo ovako,više vege nesmijem davati jer početkom 10tog mjeseca trebam furingati na jadran.
Ovo s 3 biljoze u 1 potu je moj eksperimenat koji ću gurat do samog kraja,imao sam više eksperimenata u outu s tim načinom sad me u inu zanima kako će ispast!

Nadalje ne želim presađivati autose pogotovo budhu,budha naveliko cvate.

Ovaj dnevnik kako bude bude,za idući dnevnik imam već spremna 4 pota od 20l i još podosta điđamiđa koje sam dobavio pred koji dan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gertner

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
Nazalost sa te tri biljke ces dobit puno manje nego sa jednom kak se spada, a i auto i fotoperiodne skupa nejde bas...mislim meni je zao kad se nesto eksperimentira a u startu znas da se s tim ne moze postic nista bolje, nego ce bit gori rezultati nego sto bi trebali uz osnovno pridrzavanje osnova uzgoja. A tebi osnovne stvari nisu zadovoljene, trosis vrijeme i resurse za puno slabiji ucinak na kraju...ne znam tko to zeli. A ako zelis vise vrsti uzgojit onda posadi tri, cetri auto sorte i svaku zasebno a ne skupa jer i sam vidis da nisu ni slicne velicine i ova najveca ce ti zaklanjat manje i sto drugih stvari. Poslusaj savjete gore koje su ti dali ljudi sa puno vecim iskustvom. Sretno ti bilo
 

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Updatte!

3. Dan 12/12 režima,toxic blue bacio pistile,buddha je fino zzamirisao box :D :D
Kroz par dana planiram odvezati i toxica,hrpu su debele grane a i krute,baš osjjetim kad god vežem i odvezujjem kako su grane sve jjjače i jjače.

Jedva čekam idući grow s tutankhamonom.

Buddhu odvezao malo da održavam kondiciju grana :)
Northerna vezao.
IMG_0501.JPG
Moram ovaj crni TT Stavitti na veću brzinu.
IMG_0502.JPG
IMG_0503.JPG IMG_0504.JPG IMG_0505.JPG IMG_0506.JPG IMG_0507.JPG IMG_0508.JPG IMG_0509.JPG
 

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Naravno,imam iz stojadina 12voltnih kabinskih ventova,pokačit ću još 3 komada po čoškovima da marišu po vrhovima.
@hazeri na kojeg uljeza misliš ako nije problem?

Imam 1 120mm 3200rpm za pc visokoprotočni koji mi šiba svjež zrak od klime u box.

Na ispuhu mi je TT 125 koji vuće s filtera na cooltube i na izlazu iz boxa 1 120 što sam uz box dobio.

I ovaj iz sttojadina što mi stoji,samo da pronađem kroz par dana i ostale ventove.

Hvala svima!
Najbitnija kvaliteta! Količina za sada ne bitna!
 

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Ekipa brzinsko pitanjce,preporuka gnojiva koje će zzamjeniti plantelu cvet? Pošto ne mogu se nikako dokopati plantele cveta(nema u mom mjestu) moram drugo uzzimati. E sad ne znam koliko se smiju spominjati shopovi no imam prilike u HeadShop otići ubosti do 100-150kn bocu gnojiva,pa ako nije problem preporuka gnojiva do 100-150kn za cvatnju.

Ako se ne smije objavljivati ime shopa/trgovine slobodno me kaznite. Hvala!

Riješen problem! Nabavljena plantella cvet,još imam i hesievog bloom boostera tako da će im biti fino.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Gertner

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ne miješati gnojiva različitih proizvođača i to pogotovo ne mineralna.. Ak ideš s plantelom u ovom growu, rokaj ju samu, pa za sljedeći uzmi hesi paletu i šilji.. Ovak moš samo sranje napravit koje naravno ne želiš.. ::nono:::cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowerStoner