Toxic Blue FEM C99, Purple Buddha Kush Auto, Northern Lights Auto 400W HPS DS90

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Update! 19.9.18
48 dana 12/12 od toga 45 cvatnje.
Uhvačena na spavanju,još cca 4-5 dana hranim i onda se prebacujem na vodu,dnevnik ulazi u završno finale :)

Vrhovi se ubucili,poneke sam čak morao vezati za krov boxa.
11 glavnih topova,kad se probudi poslikam ju detaljnije,oovih manjih je isto gro.
Sve mi se više i više prikazzzzuje brojka od cca 150-200g(ako tako bude i više nego zadoovoljan za prvi indoor,kontam da će bittt kvalitet nenadhebiv).
 

Prilozi

  • Miss Toxicccc (1).jpeg
    Miss Toxicccc (1).jpeg
    235,2 KB · Pregleda: 110
  • Miss Toxicccc (2).jpeg
    Miss Toxicccc (2).jpeg
    250,4 KB · Pregleda: 115
  • Miss Toxicccc (3).jpeg
    Miss Toxicccc (3).jpeg
    278,2 KB · Pregleda: 110
  • Miss Toxicccc (4).jpeg
    Miss Toxicccc (4).jpeg
    244 KB · Pregleda: 110

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Za danas imam pripremljen med! Onda uredu gospon hazeri budem ovaj puta poslušao savjet.
Danas joj onda dam još porciju meda i dalje samo h2o :)

@420Florist naravno nema čopanja prije kraja! Samo zadnjih dan-2 ću uzzet komad lista s trihomima i turit ga pod mikroskop da budem siguran da su mi trihomi kakve žellim. Ili ima bolji način za provjeru pod mikroskopom? Imam školski mikroskop 100x250 250x500 i 500x900 uvečanja imam gore,no analogni je u potpunosti,čak i svjetlo od ledica sam si morao praviti(ima ogledalce za svjetlo).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
@420Florist naravno nema čopanja prije kraja! Samo zadnjih dan-2 ću uzzet komad lista s trihomima i turit ga pod mikroskop da budem siguran da su mi trihomi kakve žellim. Ili ima bolji način za provjeru pod mikroskopom? Imam školski mikroskop 100x250 250x500 i 500x900 uvečanja imam gore,no analogni je u potpunosti,čak i svjetlo od ledica sam si morao praviti(ima ogledalce za svjetlo).

uzmi pogledaj vrh prvih većih hedova, pa gledaš trihome na sredini istih hedova, ja svoje skidam na 60-80% mlječnih trihoma, i ne gledaj listove, već hedove.. i nemoj se odlučivati samo po testiranju jednog vrha heda, već pregledaj više hedova sa mikroskopom po mogućnosti od sredine odlučuješ..
 

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
E vidiš sad mene zzanima a kak da ja skinem taj trihom da ga provjerim? Jel smijem capnut milimetar vrha da mogu turit pod mikroskop ili kako?

EDIT
Mene u biti zanima na kooji način smijem uzet uzorak za pod mikrooskoop a da ne naštetim biljozi,jer imam mikroskop kooji stoji na stolu i moraju se uzorci na stakalca stavljat i tek onda provjere.

EDIT2
Zanemarite rastavio sam mikroskop,sad sam tek skonto da mogu skinut doljnji noosač da mi ostane sve čitavo a da mogu pristupit vrhovima parekselans!
 
Poslednja izmena:

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Smiješ, ja inače to provjeravam sa ovom spravicom, samo kod mene je 50x, lakše nego sa velikim mikroskopima..
hand-lens.jpg


ili si nabaviš ovako nešto ako želiš malo luksuza, no nije potrebno.. samo zaboravi kineske usb mikroskope od plastike, bolje je ovo uzeti što zlatari koriste a ne košta 5-10 eura i na sigurnom si, još držiš sa 2 prsta čitavu lupu, milina za pregledavati na nametnike npr po listovima u toku uzgoja, jer upravo iz tog razloga što je kompaktno i nije komplicirano za koristiti (usb kablovi, sd kartice, tamo vamo..)