traže se članovi/članice , i moderatori za .....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
prevođenje tekstova vezanih za kanabis, publiciranih u najprestižnijim časopisima, medicine, kemijskog društva i molekularne biologije

aplicirat se mogu svi koji znaju engleski i barem donekle pismeni :icon_lol:

radovi

Development of a rational scale to assess the harm of drugs of potential misuse
The Lancet, Volume 369, Issue 9566, Pages 1047-1053
D. Nutt, L. King, W. Saulsbury, C. Blakemore

A Population-Based Case-Control Study of Marijuana Use and Head and Neck Squamous Cell Carcinoma

Cigarette Smoking as a Predictor of Alcohol and Other Drug Use by Children and Adolescents: Evidence of the "Gateway Drug Effect"
Mohammad R. Torabi1, William J. Bailey2 and Massoumeh Majd-Jabbari1

Is cannabis a gateway drug? Testing hypotheses about the relationship between cannabis use and the use of other illicit drugs
Authors: Wayne D. Hall a; Michael Lynskey b

Cannabis use and risk of psychotic or affective mental health outcomes: a systematic review
The Lancet, Volume 370, Issue 9584, Pages 319-328
T. Moore, S. Zammit, A. Lingford-Hughes, T. Barnes, P. Jones, M. Burke, G. Lewis

A Molecular Link between the Active Component of Marijuana and Alzheimer's Disease Pathology
Lisa M. Eubanks,† Claude J. Rogers,† Albert E. Beuscher IV,‡ George F. Koob,§ Arthur J. Olson,‡ Tobin J. Dickerson,† and Kim D. Janda*†
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
za prevođenje navedenih tekstova, iz orginal publikacije, teme su vezane za, tablice ovisnosti najnovije gdje spada kanabis gdje psihodelici a gdje drugi stimulansi, veza između smanjivanja opasnosti od alchajmerove i upotrebe kanabisa itd.
googlaj teme i čitaj abstract

trebalo bi nečeg kvalitetnog na forumu bit osim grow logova , ovo je više za legalizaciju
dxn095.gif
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
upravo tako nešto nam treba

Ja trenutno ne mogu jer sam u tolikoj stisci s kolokvijima i ispitima ogromnoj ali ako budem imo vremena poslije toga svakako bi preveo nešto
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
BigL je napisao(la):
Možete i meni slat, najbolji englez na cijeloj školi sam.

ideš u školu još?
kolko ti ono imaš godina ?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ima 18 već je to naveo prije u nekoj temi.

Iskreno malo me nervira više to stalno napadno pitanje koliko tko imaj godina. Sasvim je jasno da se vutra želi ograditi od maloljetničke konzumacije ali reagirati treba tek kada netko napiše nešto iz čega je očito da je maloljetnik (znači napiše da ima manje od 18), a ne gotovo "nasilnički" ljude pitati koliko imaju godina, ukoliko maloljetnici postuju a da nigdje nisu naveli da su maloljetni eventualna šteta koja bi mogla nastati ocrnjivanjem vutra.orga u nekom mediju kao promicatelja maloljetničkog uživanja marihuane je onemogućena.

Također mnogo držimo na sajtu do privatnosti i anonimnosti tako da pitati nekoga direktno i javno koliko ima godina umanjuje njegovu anonimnost.

Ukoliko netko želi nastaviti raspravljati u vezi ove tematike neka otvori novu temu, prethodni post i ovaj moj post su čisti offtopic i nema potrebe dalje spamat temu.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Poslao sam linkove navedenim ljudima , šandore, koji su se javili u topicku , pa nek ti pošalju na pvt....jer genjo nije sredio da ti mogu slat pvt....
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Ne ali shaman je preuzeo literaturu

ima je još na tone ali nitko nema izgleda volje ...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
posaljite i meni neki tekst, ako nadjem vremena da se iscimam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.