Trans siberian Auto x 2 (Samsung LM301B QBS built with 3000K 5000K 660nm)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Završni dojam.
Dvije biljke iz istog loota, 2 potpuno različita završetka.. razlika u svemu . 1. Tanki dugi vrhovi ne tvrdi, količina ... puno više od 2. Ljepljivi. Miris i okus nisu jaki. Miriši ko trava..jbg ništa posebno. 2. Vrhovi solidno nabijeni, vočni miris i aroma dima isto neka cvijetna , sa laganim slatkim tonovima, u rastu i cvatnji miris nije bio jak, mogu reći i slab.. e sad o radu.. i jedna i druga su indica dominant, kaj znaći zakucavanje, za ispraznit mozak i opustiti tjelo, čak ne tera previše na obžderavanje...obje su snažne biljke i vole rasti i granati se, pa nije baš pametno bilo staviti 2 u 60ku jer sam dobio đunglu a više bi koristi imao sa jednom.. cvjetaju duže nego kaj piše.. ja ih ne vidim takko skoro opet u tegli.. da ne kažem nikad, jel... ww xxl od dinafema je za njih formula 1 u svemu osim po količini, jer da su ove imale prostora ko xxl vjerojatno bi rasturile.. to je to od mene, ovaj završio, sad pripremam jedan brzinski do mora, al muçi me klijavost.. ugodan dan! :respect: :vutra: