Transparentne rizle

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Pocastio sam se transparentnim rizlama!
YaaaaaaaaaaaaY :)
Mogu reci da sam zadovoljan, puno bolje nego sto sam ocekivao.
Kao sto vidite, king size su ali extra slim sto je meni idealno za solo vecernje frule :)
Malo sporije gore, ja ih nemogu osjetiti u dimu a ni u mirisu. Uopce ih ne dozivljavam :)
Ne primjeti se kako dim putuje kroz njih, iako sam ocekivao da bude :)
Ljepila nema, ta celuloza je jednostavno takva da se zalijepi kad se navlazi :)
Uglavnom to je to!

Ako koga zanima sta, budem odgovorio.

Pozdrav
 

Prilozi

  • aleda-trans.jpg
    aleda-trans.jpg
    34,3 KB · Pregleda: 187

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Bongovi u onom u Ilici su od 130 pa nadalje imaš ja kupio po 160
Luice od 45 pa nadalmje imaš one vodene i tak svašta fency
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Kupio sam iste te rizle u Mariboru prije par dana kada sam bio tamo sa curom...
Rizle su odlicne, kao sto covjek rece ne osjecas ih kada pusis, 100% celuloza. Strasno cudno za vidjeti kada se zamota i pusi dzoint iz takve rizle.
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
Bas sam tutlek, nisam stavio nijednu fotografiju tih rizli u akciji.
Pa evo da ispravim nepravdu, prilazem par fotki.
Malo sam demonstrirao najvecu prednost ovih rizli a to je da su prakticki neunistive.
Znaci kad smotate joint, najednostavniji nacin da ga se riješite je da ga popušite:)
joint mozete zgnjeciti i nagurati negdje u hlace, i mislim da ce tamo ostat cijeli sve dok nebude pogodan trenutak za pusenje. Malo s prstima poravnat i to je to.
Zadnja fotka je joint, nakon svih mogucih gnjecenja.

 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.......schlomo.......kupio sam ih u Zagrebu........meni ne valjaju jer su uske.........a nevolim rolati duge tanke.......
 
13.04.2007
6
0
0
43
Ljudi, ja sam iz Beograda, pre neki dan sam kod ortaka video ove providne rizle. Jel moze neko da mi kaze gde mogu da ih nabavim, da li ih ima kod nas?
Ko je zvanicni distributer u Hrvatskoj i sloveniji.
Molim vas, dopadaju mi se do jaja!
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
a u *****...mrzim te rizle....
^^
mislim ok su i sve...

al jednom smo sljepili 4 te rizle (lako ih je sljepit jer gdje god da zaljepis tam je ljepilo)
i isli smotat neku ogromnu prozirnu...i posto je bio polu mrak ja sam se nesto scimo i sve mi se prosulo po podu jer nisam skuzio di mi je bio kraj rizle dok sam iso podvuc prvi sloj...

ma u *****...^^
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Pušio sam na te rizle. Gušt je, ljudi mi nisu vjerovali da su to rizle. Smiješno je, izgleda kao da pušiš plastiku. Malo mi nije bilo svejedno kad mi je frendica rekla da nisu štetne nekako nije baš za vjerovati.