Trava + Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.08.2016
1
4
3
23
Pusim travu vec godinama , prestao sam sa tim iz znatizelje kako cu da se osecam ako ne zapalim dzoint , stvarno mi je prijala ta pauza , poceo sam opet sa dzointima naravno jer mi je ne dostajao taj osecaj jer sam zaboravio uopste I kako izgleda . U zadnje vreme sam pusio travu iskljucivo kada sam otkinut od alkohola , znaci pijem dok mi nista ne bude bilo jasno I onda kao krunu na to spusim jedan indzo I dobijem shot u glavi skroz me unisti kao picketinu I stvarno se osecam do jaja u tom trenutku , e sad mene zanima da li je to stetno na psihicko stanje coveka I dali ima neki uticaj alcohol + Dzoint
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Haha nemos vijerovat svake godine ista prica stigne u opticaj prerano pobran out i odma tripovi i crnjaci :fuck:

@Mboy stari svako otkidanje od bilo cega ima svoje poslijedice pogotovo kombiniranje a ako te to toliko brine batali sve i zivi zdravo a ako ne zapitaj sam sebe zasto ti je potrbno to unistavanje jer sigurno postoji razlog zasto se razbijen ko supak osijecas dobro umijesto da je kontra ;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
e sad mene zanima da li je to stetno na psihicko stanje coveka I dali ima neki uticaj alcohol + Dzoint

Ima mnogo velikog uticaja.
Juce organizovali rostiljanje, svratili do diskonta po pivce i kad sam vidio kolicinu koju smo, iz rashladne vitrine preselili u kolica, odustao sam od vadjenja suve zelene materije, koja mirisom podsjeca na opojnu drogu marihuanu, iz dzepa farmerki.
Mislim da sam se dva puta u zivotu prejebao mjesajuci travu sa alkoholom. Oba puta sam mozak uneredio, a zeludac ispraznio u kontra smjeru, u odnosu na koji sam ga punio.
A psiha? - To tupilo od osjecaja se ne moze nazvati psihickim stanjem. Vjerujem da kamen, kad mu se neko obrati, vise konta smisao recenog.

Steta, velika je steta upropastiti rad dobre trave alkoholom.

P.S. Odlicna je za ublazavanje mamurluka, kao posledice kombinovanja Niksickog crnog i sljivovice. :fuck:
 
Poslednja izmena:

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
ja samo ne kontam svrhu od razvaliti se od zivota od bilo cega? koja je poenta? Kod alkohola kad preteras povracanje, mamurluk...zar nije bolje popiti, biti pod gasom i biti veseo? Kod trave takodje, popusiti dzojnt i relaksirati se, smejati, raditi neke stvari koje volis...otvoriti nove vidike. A ne biti govedo koje nema meru i usrati situaciju dotle da ljudi hoce da vade telefone i poceti da snimaju budalu
 

Mr. Mojo Risin

Active
Poznanik Foruma
04.01.2017
969
13.579
333
waikiki
svasta!!!....jos se i pilseva nagutaj da te skroz oduzme....:thumb:...a sta radi mozgu???...ma nista...lijeci!!!!....dodi k sebi dok jos imas kome...stay positive!!!---;)...
 
08.05.2017
14
3
3
Dok sam konzumirao cigarete ranije (ostavio sam :D), pa kad zasedne društvo uveče, čak i bez alkohola, pusio sam i po paklu i po za svega par sati, a želudac sam sebe izjeda i boli kao da me tuku, a ovo što ti radiš.... sve je lek dok se ne pretera, samo umereno, nema potrebe za tim urnisanjem
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
Svako ekstremno ponašanje je štetno, sve krajnosti su štetne. Moja dijagnoza: igla u ruku kroz cca 1 godinu, pod uvjetom da nastaviš kak si krenuo...
Pljuga u zube i cica u ruci i to je to, svemir je tvoj :joint:
Alkohol 0 bodova

Edit; sad čitam, možda sam malo pretjerao ali svakako izbjegavaj takvo satiranje jer ostavlja posljedice, to sam htio reć
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: NoVaseline
17.06.2017
1
0
1
već 20 i kusur godina konstantu dimim tu sam sve reko e sad kaj se cuge tiče jebeno je na početku ha ha stvarno more bit i bilo mi je gadno ali jaako davno navikneš se....Htio bi pitati sve koji se sablažnjavaju nad tim da se cuga i pljuga mislim alo pa kaj vi nemate jebenu toleranciju na vutru vi koji dugo,često,stalno i puno pljugate kako vas može vozit pa ja od bilo koje žike(a samo najbolje uvijek iako je to (kvalitet) već godinama i standard na ulici) a da ne spominjem amsterdam puno vrsta i tako to..ja jednostavno nakon prvog jutarnjeg palim drugi pa nakon trećeg budem high ali nakon dva tri dana gubim i to makar 25-cu poderem za tjedan dana samo ih rolam brate čak i miris ne osjetim više i rad me ne zadovoljava...jedino nakon malo duže pauze je super ali opet samo dan dva. kako vas vozi samo vutra vas koji godinama pušite svoje ma nemojte mi reć da nemate toleranciju ili!? znam da nije tema ali blizu je pa se vraćam na cugu jbg ja pijem samo pivo i to obavezno to mi je uz ziku obavezno ali i tu je tolerancija napravila svoje pa ni tu baš razlike nema ali nema baš ničeg sablaznog naravno sve je u formi a ja ju držim nažalost i previše...i brzine zna bit s kvaratom(jbg volim ju) onda s njom vopi i džoja obavezno makar me preko speda ne tangira volim je palit i pušim je mjesto cigara(svjestan da ju jednostavno bacam) ali navike jbg u zadnje vrijeme mi ni oči više nisu crvene makar se osjećam onako dobro odvaljen,jedino je apetit odličan to ne zaostaje za ostalim blagodarnim učincima... kako je vam a ostalima koji samo dimite duže nego ja imate li mjeru? ako neki imaju nemaju je svi to sam siguran pa kako vas onda zadovoljava svaki dan,cijeli dan učinak vutre pa čovjek se jbt navikne i na bezin ako pomalo krene s njim..nadam se da ste me razumjeli i da podjelite iskustva...i da vjerujte nije o kvaliteti riječ ona je super ali u mom a i drugim slučajevima postaje samo ono što bi se reklo jurenje zmaja,naravno iz dana u dan dok kesa nije prazna...a ne mogu da je ne srolam,sad pa sad..ako sam prekršio bilo koji protokol ili šta već ispričavam se na tome kaj je text ko da ga je nepismen pisao
 
27.07.2016
36
12
8
33
Ja pusim travu 4-5 godina, ne preterano mnogo ali recimo sa drustvom jednom nedeljno i sam ponekad uzmem samo jedan dim, meni je taj dim dovoljan i radi me bas kako mi odgovara, nikada ne idem preko toga ako sam pusim.. E sada, to odvaljivanje od zivota je nesto najodvratnije sto covek moze sebi da uradi, fuuuj, ne bitno od cega ali ne vidim svrhu, ja volim da sam ziv, lud i da djuskam.. Desavalo mi se naravno od alkohola da se prebijem povracam i ostalo, bolujem po 3 dana od mamurluka i tako... Onda probam kada pijem da uzmem dim "šapurike" i svidi mi se, mnogo manje pijem tada, bude mi dobar rad i to mi je zakon, dobijem krila :) jednostavno mi nije potrebno vise od toga, bude jako dobro i onda pijuckam po malo vode ili pivariku cisto da okvasim usta, posle par sati ako je potrebno uzmem jos dim i to je to, ujutru skoro bez mamurluka ustanem.. Ne verujem da je gore to od odvaljivanja sa alkoholom ili bilo koje druge supstance! Nisu alkohol i ostali opijati krivi, kolicina je kriva.. :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kakadu063

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Lijepo je to, ko zna.
Treba prestati kad je najljepse, a tada zdravice stizu sa svih strana i dok trepnes okom, brb, pros'o voz, mozak se kupa u alkoholu.
Zato na festama treba birati zensko drustvo, a posebnu paznju obratiti da zene nisu alkosi. Ima ih locu vise od muskaraca :D
Malo trave i lagano zalijevanje nekim dobrim vinom, meni najbolja kombinacija, ako ne "prebacim"