Trava + Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
I stvarno se osecam do jaja u tom trenutku
jel si ti siguran da se secas kako si se osecao do yaya, ili ti pricali? mislim desavalo mi se dosta puta da se uneredim tako, ali posledice tog stanja su vec u domenu lokalizovanih urbanih prica kojih se ne secam.
P.S. Odlicna je za ublazavanje mamurluka, kao posledice kombinovanja Niksickog crnog i sljivovice. :fuck:
jos je bolje lecila kombinaciju pelinkovca/gorki list i spricera. o uzasa!
 
26.07.2017
1
3
3
24
Kad god mesas alkohol i vu vazno je da prvo pusis pa onda pijes u suprotnom neces se lepo provesti :D
Edit: Popusis 1 popijes 2 piva i nema boljeg :D popijes 10 piva i popusis 1 i nece te vise biti :D
Moram dodati i to da mi se bas ta situacija desila nedavno (10 piva pa dzoja) secam se samo da mi je kuca bila blizu pa su me stavili na bicikli i odneli kuci nekako jer nisam mogao da se pomerim jednostavno najgori osecaj..
 
Poslednja izmena:
20.10.2017
8
14
3
Svašta mi je prošlo kroz glavu kada sam pročito naslov teme.:D
Znalo se ponekad preći preko granice normale tipa da se popije malo žestokog i zapali. Rezultat svega bila je rupa u sjećanju i čudni klipovi na mobitelu jutro poslije.:lol:
Iako bi bilo jakog mamurluka tog jutra lijep wake and bake sve popravi.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja bih se samo nadovezao, manite se alkohola... Zna se, a i dokazano je da alkohol unistava porodice, zivote, a ne treba da spominjem koliko ih pogine na putevima.

Sto se tice kombinacije trave i cuganja... Ni pod razno. Dodje mu kao kad ti doktor kaze, nemoj cugati dok pijes lijek.

Ako vec hoces da umres prije vremena, zabodi si cvaju heroina u venu i crkni.
 
12.10.2019
7
22
3
NS
A psiha? - To tupilo od osjecaja se ne moze nazvati psihickim stanjem. Vjerujem da kamen, kad mu se neko obrati, vise konta smisao recenog.
hahaha, kao da sam ja pisala... dva puta sam se zaje*ala i duvala posle alkohola... nikad vise. Ne savetujem ikome da pokusava. U tripu sam sad cak i da popijem pivo kratko nakon dzoje, ne znam da li bih prosla isto.

Kad god mesas alkohol i vu vazno je da prvo pusis pa onda pijes u suprotnom neces se lepo provesti :D
kasno sam izgleda otkrila ovaj sajt.:ajnstajn:

jer nisam mogao da se pomerim jednostavno najgori osecaj..
I feel you bro
 
  • Sviđa mi se
  • Haha
Reactions: KönneR and grouchy

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
za to se kaze betonaza...
pa ako oces se betonirat...to je to...
ja sam zadnji put poslije ne znam kolko piva, zpalili, jos sam rakijicu popio...prebio sam se...
jos bike vozio i bilo mi bas dobro...zabrijo bas na voznju...

inace ne mjesam...ljetos sam stalno pusio...
pivo sam jedno popio...
zanimljivo mi je kak mogu vozit...ne jako napusen...al ono mogu zapalit i vozit motor bez problema...
dok alkohol i motor nikako zajedno...zato sam i popio ljetos samo jedno pivo...
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Prvo pljuga, pa laganini pivica ili gin tonik - ideala. Prije par dana ekipa navratila, zapalili, ja popio kroz 2h - 3 gina i 2 čaše čistog tonika. Ali kad se napijem pa zapalim - najčešće je bilo da gubim film i mentalno umrem, i budim se doma sa nekom ženskom u krevetu...Pa onaj strah okrenuti se, vidjeti tko to je, jel uopće žensko - nezaboravni trenutci hahaha. ::banjahanje::
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
na pocetku pusenja svaka kombinacija bile koje kolicine alkohola i trave bi me dovela na povracanje ali nakon odredenog vremena stvorio sam toleranciju, problem kad pusim i pijem je kad sam pijan joint mi sjedne malo bolje od cigare ali nista posebno. pio sam i lozu od trave jedini problem je bio miris wc sutra hahaha mislio sam da ce mi sipa doc na vrata citava kuca je smrdila na travu XD. mislim da ti je svejedno pusio i pio ili samo pio. dok sam mladi bio nije bilo dana da nisam pio i pusio nevidim da mi je nesto sad lose. ako cemo pricat sta je lose sta ne cisto unosenje zapaljene materije u pluca je lose.
a tebi psiha jedino moze otic od konstantnog opijanja nevazno jel sa dž ili bez. nakon odredenog vremena san ode u k..c drhtavice se pojave ali prode sve nakon odredene pauze samo mentalno malo ostanes u onom vremenu kad si blank bio