Trava i Secer,Padanje u nesvjest

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.01.2016
7
1
3
27
Odzak
www.facebook.com
Prije par dana sam imao cudnu scenu.Travu pusim vec pet i po godina i nikad nisam imao nikakve nuspojave nit vrtoglavice i kamoli padanje u nesvjest,nikad nisam imao nikakvu bolest nit sam boravio ikad u bolnici.
Sjedio sam kod druga,ispusili smo jednu malo vecu dzoju,ruke su mi se krenule znojit i cijelo tijelo drhat i odjednom sam se kreno sav oduzimat,i imao sam cudan osjecaj u obje slijepocnice kao da mi trnu onda mi je to trnjenje preslo u potiljak pa cak i vilica mi se krenula kocit,ustao sam da prohodam,hodao sam par sekundi a nisam ni osjecao da hodam i tad sam upao u nesvjest nekih munutu do dvije.Ustao sam i dosao sam sebi i poslije toga sam opet imao isti osjecaj od trave kao i uvijek. Otisao sam doktoru i imao sam nagal pad secera tako da sam zbog toga upao u nesvjest.Sada mi je secer uredu nekih 5.5 prosijek,mjerim ga svakih par dana, ali mi od tad svaki put dolazi isti osjecaj u slijepocnicama kad ispusim dzoju,ne osjecam nikakvu vrtoglavicu nit mi se nesvjesti vise.Sad me zanima da li je i dalje smijem pusit ili ne.
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
I meni se dogodilo slično nešto s tim da nisam pao u nesvijest niti se tresao,kao što ti je doktor rekao to ti je zbog pada šećera,još ako prije toga nisi ništa jeo.Moje mišljenje da smiješ pušit ako već želiš :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Adin
12.01.2016
7
1
3
27
Odzak
www.facebook.com
Ok,ok hvala vam,Trenutno sam na poslu i napusen sam,ali mi zesce ide na zivce ovaj osjecaj u glavi sto imam,Pijem isto neke tablete za cirkulaciju u mozgu,vitamine neke za mozak i za koncetraciju,Neuroforte se zovu.Ali ok ako je tako,znaci mogu i dalje uzivat u carima zelenog :D
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Inače mi smo svi doktori specijalizirani za utjecaj trave na tijelo...
Promjeni strain, ako je isti filing, ja bih smanjio ili prestao...
 
12.01.2016
7
1
3
27
Odzak
www.facebook.com
Ok,hvala vam,vidit cu kako se budem osjecao u sljedecih par dana,nadam se da se situacija promijenit. Btw znam da nikog jos nije ubila vutra ali u tih eto recimo pet godina pusenja,nikad nisam stao na neko vrijeme, vec 3 zadnje godine pusim bas konstantno i svaki dan,dan nije prosao bez min 5 grama i vise pusim sa jos 2 druga znaci nas trojica samo.
 
20.08.2015
10
2
3
27
dogodiIo se i meni par puta da mi šećer padne aI ako si nepušač -cigareta- , to ti je vrIo vjerovatno zbog prejake cigarete u jointu i praznog žeIudca,,, ako vec misIš uživat u marihuani preporučujem da pušiš sa što Iakšom cigaretom i imaj uza se uvijek čokoIadicu neku, a isti probIemi su mi se znaIi dogadjati i kad promjenim mjesto boravka tj kad udjem u zatvoren prostor nakon buksne zapaIjene vanka , i naravno najvaznija stvar - puši koIiko mozes podnijeti tj kad osjetis da ti je dosta i da si "taman" stani na tome , ne obaziri pozornost sto ti drug moze vise od tebe ispusiti jer nekome treba vise a nekome manje ,a stvar je i toIerancije,,,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Adin
12.01.2016
7
1
3
27
Odzak
www.facebook.com
Kad sam vutru krenuo pusit tad sam i cigare krenuo pusit,hmm pa jest dosta je bilo vruce u sobi i bila je zatvorena,nisam jos nikad dolazio do te granice da se toliko napusim i da kazem ne i da mi je lose bas ono prvi put mi se ovo sve desaje ali eto za sve ima prvi put.Ali da sad sam dosta smanjio na neko vrijeme dok organizam ne dode sebi a i ja sam jer sam se dosta bio i utripovao haha :D
 

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
Prije par dana sam imao cudnu scenu.Travu pusim vec pet i po godina i nikad nisam imao nikakve nuspojave nit vrtoglavice i kamoli padanje u nesvjest,nikad nisam imao nikakvu bolest nit sam boravio ikad u bolnici.
Sjedio sam kod druga,ispusili smo jednu malo vecu dzoju,ruke su mi se krenule znojit i cijelo tijelo drhat i odjednom sam se kreno sav oduzimat,i imao sam cudan osjecaj u obje slijepocnice kao da mi trnu onda mi je to trnjenje preslo u potiljak pa cak i vilica mi se krenula kocit,ustao sam da prohodam,hodao sam par sekundi a nisam ni osjecao da hodam i tad sam upao u nesvjest nekih munutu do dvije.Ustao sam i dosao sam sebi i poslije toga sam opet imao isti osjecaj od trave kao i uvijek. Otisao sam doktoru i imao sam nagal pad secera tako da sam zbog toga upao u nesvjest.Sada mi je secer uredu nekih 5.5 prosijek,mjerim ga svakih par dana, ali mi od tad svaki put dolazi isti osjecaj u slijepocnicama kad ispusim dzoju,ne osjecam nikakvu vrtoglavicu nit mi se nesvjesti vise.Sad me zanima da li je i dalje smijem pusit ili ne.

ništa neće biti slobodno puši samo malo smanji
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Adin
04.04.2014
267
230
43
Simptome niskog secera ne mozes da promasis: drhtavica, malaksalost, preznojavanje, seusenje usta, totalno gubljenje fokusa i na kraju kolaps, a u najgoroj varijanti koma. Zbog toga kako su ti i rekli obavezno moras imati nesto slatko na dohvatu ruke da prebrodis krizu, ali definitivno bi trebalo da pojedes nesto konkretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420
12.01.2016
7
1
3
27
Odzak
www.facebook.com
Mah sve je to uredu,jucer sam se napusio i otisao sam da mjerim secer i sve je bilo uredu a prije toga na nekih 2 h sam jeo,secer m ije bio 5.5 znaci prosijek.sad me muci samo ovaj osjecaj u glavi,kazu mi da imam slabu cirkulaciju i kad kod ispusim jedan pogorsa mi se tako da mislim kad bi dva ispusio da bih opet upao ali eto pijem sok od cvekle koristim neke lijekove na boljnoj bazi,smanjio sam vutru misnimalno dok mi se ovo ne smiri i dok ne dodem ponovo do sebe
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
drhtavica, malaksavost,slabost,preznojavanje itd može biti svašta pogotovo fiberlacija atrija kad konzumiraš marihuanu, koja je izazvana nedotatkom kisika .Tako da netreba sve šećeru pridodavat,može bit svašta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Adin

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
ovaj forum je jebenica! ima bas svakakvih tema,imam tek 4 smijesna growa na terasi i glavobolju oko sklapanja boxa,tako da vam o tome ne mogu nista posavjetovati,ali o nesvjesti mozda bi i mogao par stvari iz licnog iskustva.

tokom 20+ god pusackog staza,biljku sam koristio i uzivao istrazujuci meditaciju,tantru,svjesnost...i naravno nesvjest je dio svega toga. u mnogo navrata namjerno sam se prepusavao da bih dosao do te granice. jednostavan zakljucak je da se padanje u nesvijest u sustini moze kontrolisati disanjem.kazem "u sustini" jer ima slucajeva naglog pada pritiska,secera,teske bolesti...dje se jednostavno ne pitas sa sobom..
uglavnom,pred spavanje napravim bas topcinu i sprzim ga sto jace i sto brze. vec na pola je vidno polje suzeno,zujanje u usima,pritisak u slijepoocnicama,svijet prestaje da postoji..al ne odustajem pusi se do kraja. kad dodjem do kraja,ne mogu to drugacije opisati,jednostavno nema vise nicega osim zvuka udaha i izdaha,ne osjecam nista,vidno polje svedeno na jednu jedinu tackicu svijesti. znam da zvuci smijesno,ali desavalo mi se da "padam" u nesvijest i po 10ak min. nekih puta bih pao,ili mi se jednostavno razbistri eventualno. a sasvim slucajno jednom prilikom sam pored disanja pogledao u sopstvene ruke,u tom slucaju mislim da bih mogao danima bit na toj granici svjesti i nesvjesti.
eto na kraju bi savjetovao svima koji se iz bilo kog razloga nadju u situaciji nesvjestice da ne panice u prvi mah,nego jednostavno skrenu paznju na disanje i neki dio sopstvenog tijela,bar dok se ne dodje do secera,vode cokolade i sl..
ne mora se odma trcati kod doktora ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader