Trava i tablete

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.10.2016
20
4
3
33
E ovako treba mi hitan odgovor,ako tema nije na dobrom podforumu ili joj nije mjesto na forumu ispricavam se unaprijed
Znaci proguto sam dva paracetamola odnosno 1 gram paracetamola
Sad me prijatelj zove na frulu,smije li se kombinirati? Znam da nije pozeljno ali eto takva je situacija
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Evo koga zanimaju kombinacije ovoga s onim i rizik vezan za mijesanje
Combo_2.png
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
To je lepo znati. Mislio sam da ce neko iz prve ruke napisati o uticaju benke na rad vuje i obrnuto...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Lupanje srca,panicni napadi,povracanje...vrtenje u glavi,neugodan osjecaj...nije dobro niti preporucljivo.Cbd-thc ulje radi posao,benzovi ti tada ne trebaju...
 
18.10.2019
6
8
3
Ah ah valjda je ovde sad prikladno pisao sam u temi vutra+alkohol nisam znao da ima vec zapoceta tema sa lekicima
Skratim popih 1/4 rivotrila malo smiric eh mene zanima smem li popusiti maju dzoju
 

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
Zasto pobogu ikakve tablete pogotovu zli anksiolitici. Popijes 2 solje caja od maticnjaka(melissa officinalis hehe) i na to malu dzoju a mozes vala i da pomesas maticnjak sa duvanom i popusis dzoju toga pa da vidis smirica. Eto probaj pa mi javi. Maticnjak je bezazlen bebama se daje...
 
18.10.2019
6
8
3
Nezz jel ti mozes, al ja duvam uz rivotril vec dugo...


Zato sto nezz zbog cega ga netko pije, ne valja sudit pogotovo ako nezz o cem se radi ;)
Pa pokusavam da se skinem sa njih pre mi je doza bila veca zbog napda panike koje nisam mogao da kontrolisem sad pijem samo 1/4 na dan otp od sl meseca prestajem da pijem ili samo po potrebi
Pricale su mi babe za taj maticnjak nzm ni gde moze da se kupi nit nabere
Mada vec sad par nedelja popusim po jednu malu dzoju i zaboravim na rivotril jedino sam ga sinoc popio jer sam isao da se sisam pa nisam hteo da se izblamiram pred hrpa ljudi stv je neugdno i za mene i ljude koje su u blizini kad dobijem napad
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Maticnjak mozes kupit u biljnoj ljekarni, a mozes si ga i online narucit...

Sam si prosudi za duvanje ako si sklon napadajima jer te vutra lako moze prebacit u nezeljeno stanje, probaj vutru s vecim postotkom cbd-a.
 
18.10.2019
6
8
3
Maticnjak mozes kupit u biljnoj ljekarni, a mozes si ga i online narucit...

Sam si prosudi za duvanje ako si sklon napadajima jer te vutra lako moze prebacit u nezeljeno stanje, probaj vutru s vecim postotkom cbd-a.
Aa danke pa kad popusim bilo veliku ili malu totalno opusten budem smejem se malo zakucam i tako to nisam imao losa iskustva koliko sam imao sa rivotrilom zbog njega mi je bilo muka i gubio na tezini sad ovih poslednjih par nedelja od koliko pusim nabacio sam 1kg koliko zderem kad sam naduvan i kad nisam apetit mi se vratio u normalu a od rivotrila sam cak i povracao koliko mi se smuci ni napolje nisam izlazio jedino mi jos uvek smeta guzva malo ali osecam kao da sam se preporodio izlazim napolje igram se sa mojim ljubimcima poceo sam vise da se druzim sa drugarima nzm mozda na nekog drugacije deluje kod psihickis problemos al meni je sve u fulu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lovetogrow

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
A gle sam si prosudi, ne moze ti nitko tocno reci sta ti je najbolje. Ja recimo nisam imao nikakvih nuspojava od rivotrila al ga pijem zbog fizickih problema.

Proguglaj si i za tinkturu od maticnjaka, mislim da ima malo jace djelovanje od caja, davno sam citao...
 
04.05.2023
1
0
1
23
Cao ljudi novi sam ovdje ... Probao sam prvi put vutru prije par dana i nakon jedne ispusene dzoje ciste vutre, nakon pola sata do sat nisam nista osjetio, nikakav osjecaj, samo su mi se zjenice povecale i puklo me nesto da me toliko glava bolila da sam zaspao od jednon u roku 5 minuta . Drug kaze da je me pukla neka "losa" ne znam ni sta to znaci. Pomoc mala....