Trava kao visegodisnja biljka??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Procitah na jednom sajtu da u Meksiku vojska i policija imaju pravi horor film,jer su navodno kolumbiski narko karteli u saradnji sa holandskim madjionicarima uzgajateljima uspeli da proizvedu travu koja je visegodisnja biljka,i sad je po Meksiku vojska i policija istrebljuje tako sto je moraju cupati iz korena.Htedoh sa Vama da podelim ovo saznanje i da Vas pitam jeste li culi za takvo sto,i ako jeste da malo o tome procaskamo.Bilo bi to lepo .Zar ne?
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
GMO cannabis odavno postoji i nemoj da se cudis....

Visegodisnje biljke koje nemaju drvenasto stablo se razmnozavaju putem korena...
Verovatno postoji dovoljno obrazovanje da se to uradi ali licno neverujem u to.
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Naravno da je moguce da naprave cannabis kao visegodisnju biljku.Napravice oni jos ponesto od nje.Ne bi me cudilo da naprave takvu vrstu koja ce da raste u maraku i da za dva meseca da kilogram cvetova.A da o procentu thc-a i ne govorim.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
nezanima me,ljudska ruka se poigravala sa biljkom,kemije mi tu nešto malo smrede,modifikacije...

hvala ali nebih,...daje mi ljepo jedan komadiæ zemlje i 2 sjemeke pa kada izraste popušiti æu to je to :)

+ ko zna šta su ti idioti radili žiži.

Ja volim kada znam šta se sa njom dogaða,nema boljeg neko kada sam posadiš i srolaš ;)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
uskoro ćeš i ti nestati ta-na-na ta-na-na

ja svojim očima gledao više godišnje vrste konoplji i
ma isti oblik lista kao naša ljubimica i ljubičaste cvjetove
pune sjemena
e sada da se na nakalemi nešti mirišljavije....
ima li biologa
alo ima li biologa ?
..ima li boga