Trava me fakat samelje svaki put.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25.02.2012
3
0
0
38
Pozdrav društvo,
Molim nemojte se smijat ali kad god se napljugam postanem extremno glup i niš ne kužim kaj ljudi govore oko mene :ludaci_lol:
Inace ne pušim redovno, evo sad več jedno 4 dana nakon 3 godine.
prvi put sam zapalio sa 19 godina (sad imam 26), i od prve pljuge pa dosad uvjek isto :)
najbolje mi je ili biti sa društvom kad se svi ubijemo ili negdje u vikendici hehe.

obično se kaže da ak pušiš puno da ne djeluje jednako, ali kod mene to i nije bas sljučaj pa me zanima dali nisam jedini hihi.

obično ili me hvata užasna strava ili mi je OK ali se nemogu upustit u razgovor jer jednostavno zaboravim slova, i jedino se zavalim na fotelju i brijem hhehe.
Eee da, čitao sam o indigo djeci na ovom forumu i ajd reko da ispunim test... 80% odgovora upučuje na to da imam isti sindrom ili kak se to već kaže..

zanimaju me vaša mišljenja...Hvala :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ej frend imaš tema tu po forumu svakakvih kome je kako bilo prvi put il kako ih pegla danas,imaš i tema gdje ljudi opisuju kako su prestali pušiti jer se nakon nekog vremena dogodilo nešto,da se ne ponavljam kako je meni,pisalo se već o tome.
BDW dobrodošao na forum frend.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A koji je poanta teme, pušiš i svaki put se napušiš?
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Probaj zapalit cigaru pa nećeš bit blesav.... eto, neznam što da ti drugo kažem....
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Sam si rekao u čemu je problem... ne varis cesto , pa kad zapalis smetnes se!!! Cista logika...

Ako kojim slučajem pušiš čistake (samo vutra bez duhana), eto sta je...previse ti je!

Ako varis SAM, onda motaj manje buxne... ne znam sta da ti kazem osim da umjereno varis dok ne skontas sta hoces od vutre... ali da mi je smijesna tema, jeste... jer nisi klinac i kazes sam da si vario sa 19 sad imas 26... vidis slicna situacija sa mnom, poceo sa 18 sad imam 29, varim svaki hebeni dan te nisam se nasao nikad u situaciji da me hvata nekakva panika.

:) sretno ti
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ah mozda neka indika i to sto ritko zapalis je...sto te brige sto ti se ne komunicira pa beres brigu zbog tega uzivaj neka trava radi svoje..a ti se opusti i pici svoj film...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
i pusti si dubstep kad si tako "sameljen"
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja mislim da ga kapiram i poglupim na neki nacin. Mislim razmisljam ok ali razgovor nikako, volim da cutim i da se zavalim a sport i neke igre obozavam. Ali prica i zezancije ne bas.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.