Trava u kulinarstvu [recepti]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Doktore mislim da se vise isplati napravis li puter, ili to malo toplinski obradis u nekoj hrani gdje ima zivotinjskih masnoca na koje se thc veze i lakse absorbira u organizam tim putem.. tipa kajgana kako balkan kaze.. samo bi ja osobno usitenjenu vutru ubacio isto kad i jaja da ne ispari nista thca :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Sastojci:
.
-1 konzerva svinjetine i pasulja
-1/2 solje marihuane
-4 odreska sunke
-1/4 solje blazeg secernog sirupa
-1/2 kafene kasicice izrednanog americkog orascica
-3 kotura ananasa
. Pripremanje: . Pomesajte sve sastojke u serpi. Preko njih stavite sunku i ananas. Pecite na 350 stepeni oko 45 minuta. Sluzite za sestoro.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Meni zvuci bas ok.. doduse za 6 ljudi pola solje kvalitetno uzgojenog cvjeca je puno tako da lucid vjerovatno misli na kupovnu prpu.. inace dosta bi bilo ubacit jedan fini masni hedic kvalitetne vutre.. ;)

hehe.. to si treba priustit na glavne blagdane..bozic, uskrs, ramazan.. sta ko vec slavi jelte.. pa ko ima nek uziva :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
exexe brake...nisam probao...cuo o tome pa nasao recept...ali ako probam,javim...:popcorn:

Neznam ba slonce,kupovna ili domaca pojma nemam...recept je takav...ali naravno,manje trave staviti,stvarno bi trebala biti slaba da bi se stavilo 1/2 solje...

Svejedno,experimenntisite...ako hocete...:devilfingers:
 
19.08.2008
1
0
0
34
E ljudi...zanima me GREEN DRAGON...nisam do sada probao pa sam odlucio da probam i to...procitao sam negde da ne moze da se stawi vutra u VodQ...da nije tako efikasno....nego treba jos nesto, da se zagre i blablabla...nisam najbolje razumeo....pa ako ima neko ko zna slobodno nek mi pomogne...netju da se naljutim... :)
 

zibisher

Aktivan Član
23.04.2008
94
58
18
82
Pusim dzeju vec 6-7 god, ali nikad do sad nisam jeo! Koliko putera na koliko grama hedovine, a i rodjendan mi je uskoro pa da pitam dali se isplati da napravim tortu za ortake, i koliko bi to bilo pametno? Voleo bih da mi odgovori neko sa isjustvom , i shto brze. Rodjendan mi je za nedelju dana!
 
07.10.2010
15
0
0
34
jedno pitanje jeli bi bilo oko da stavim jedan manj head 2-3g na pizzu več ispečenu kupljenu u pekari da taj hed smrvim i stavim na nju kao origami i pojesti (bez obzira ne okus ) jeli bi bija efekat isti kao da se peče ili uopče nebi bilo efekta da nebacam bezveze head
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Bacas bezveze, cudi me da tolko ljudi doslo na tu ideju s picom..
Ne mozes sirovu travu jest jer THC nije u obliku u kojem ga tijelo moze prihvatit..
 
30.12.2011
4
0
1
32
pozdrav ljudi! nisam baš često na forumu zbog nedostatka slobodnom vremena, pa i nemogu baš sve pročitat pošto sam novi ovdje, ali ima li iko neki recept baš za kolačiće :p naravno ako je ikako moguče kompletan recept sa sastojcima i pripremom HVALA!
 

JaSiniša

Aktivan Član
02.05.2012
73
1
0
46
loćo420;151750 je napisao(la):
jedno pitanje jeli bi bilo oko da stavim jedan manj head 2-3g na pizzu več ispečenu kupljenu u pekari da taj hed smrvim i stavim na nju kao origami i pojesti (bez obzira ne okus ) jeli bi bija efekat isti kao da se peče ili uopče nebi bilo efekta da nebacam bezveze head

:chef2: ovisi kome to pripremaš...hehe
al brijem da neće bit efekta osim bolji okus pice :bonappetit:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Cudi me da niko nije probao da gricka hed :) . Izgrickaj ta dva grama pa ces videti da radi tako da mozes umesto origana . Ja sam pravio pogacice sa cvarcima i u svaku mrljveni hed . Mada za kujnu i kombinacije razne ipak puter najbolji .

Srecno kuvanje :)
 
09.06.2012
2
0
0
47
euforija je napisao(la):
Bacas bezveze, cudi me da tolko ljudi doslo na tu ideju s picom..
Ne mozes sirovu travu jest jer THC nije u obliku u kojem ga tijelo moze prihvatit..

iz iskustva znam da canabis treba razgraditi na neki nacin,najbolje biljna mast tj.maslac da bi se dobio trazeni efekt.
rum je isto dobar za razgradnju ako pravite kolace sa canabisom.:bonappetit:
a mogu i :popcorn:sa canamaslacom:dada
sretno!
 
25.09.2012
1
0
0
33
koliko gr trave bi trebalo staviti u 200 grama maslaca? i dal ide svježe ili sušeno.. ?

i kako se radi mlijeko sa travom? našla sam jako malo informacija u vezi toga, a čini mi se najjednostavnije..