TRAZI SE pobednik u fajtu protiv raka pluca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2017
90
153
33
55
poz dobri ljudi
sedim, lupam glavu kako i odakle poceti...
idem od pocetka, ukratkim crtama.
pre cca 4 godine je mom ocu otkriven rak na oba plucna krila. dakle, nije bila moguca operacija. primio je hemoterapiju.
pregurao ju je momacki. nije imao izrazenih mucnina, gubitka apetita, opadanja kose i slicnih pratecih efekata.
posle terapije, mu je receno da se kancer ucaurio-sta god to znacilo.
isao je redovno na kontrole i sve je bilo ok...
...sve do pocetka ove godine kada je na redovnom pregledu ustanovljeno da se zgadija probudila.
doktori su mu opet prepisali neki koktel otrova :/
uskoro zavrsava terapiju.
ovog puta je terapija malo teze pala, ali moj matori je fanatik, gura dalje bez pauze.
uspeo sam da ga ubedim da proba da se resi zverke jednom za svagda THC uljem.
cim sam saznao za povratak zdravstvenih problema, omah sam se zdao da skrpim neki box i nabavim genetski materijal i da u sto kracem roku napravim ulje za starog.
uskoro bi trebalo da bude gotova prva tura iz boxa-5 autosa, i jos toliko se sunca u kantama u dvoristu
nadam se da ce to biti dovoljno, barem za pocetak.
hendikepiran sam time sto nemam telefon sa kamerom, a fotoapart je rikno pre 7 godina :D tako da dnevnik nije bilo svrhe otvarati. pratim tudje dnevnike i do sada growanje ide solidno.
potrudicu se da resim taj problem uskoro jer cenim da ce mi biti potrebni saveti.

i sad da se vratim na pocetak :)
cale bi zeleo da poprica sa nekim ko je svoj rak pluca pobedio THC uljem
treba mi neko ko je voljan da svoje iskustvo podeli sa njim.
ne preko telefona ili neta.
oci u oci.
sednemo upoznamo se popijemo kafu i ispricamo se ko ljudi.

nadam se da ovo gorenapisano nije previse konfuzno :spliff: i da sam potrefio mesto za ovu temu
 
01.05.2017
15
3
3
46
ja bi to isto volio ustvari moja punica ima isti problem i pišem o toj temi rak pluća 3.stadij i jako bi joj puno značilo kad bi bio neko ko bi joj dao nadu i opisao svoju borbu koju je uspješno okončao jer znam kako je uplašena i nesigurna šta da uradi jer uzima i ulje i ide na kemoterapiju i vjeruje u moć ulja ali svejedno se nekako boji da prestane sa kemoterapijom jer joj doktori govore kako se ta kemoterapija jako dobro pokazala na tu vrstu raka koji ima, a tako bi željela čuti od nekog da joj kaže makni se od toga to ti neće pomoći koristi samo ulje jer ako ima šta da ti pomogne ulje će ti pomoći.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 4W4St