Treba mi jedna igra! :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.09.2009
0
0
0
33
Ovako.Nov sam na ovom forumu i procitao sam dosta stvari koje su me zanimale.Ali u medjuvremenu mi je pala na um jedna igra koju sam igrao prije 3-4 godine u kojoj je fazon da sadite travu.Slabo je se sjecam ali znam da kada zasadite imate tri saksije iznad kojih je nekakvo svjetlo i kada nikne mozete je sjeckati makazama.Toga se jedino sjecam posto je to tada za mene bila najobicnija igra za koju ja nisam imao zivaca da cekam.Medjutim sada mi se nesto igra.:D
Ako neko zna nek pomaga :D
Pozz za sve vutrase :D
 
29.09.2009
0
0
0
33
Nije bila online.Jako slaba grafika igre.Mislim da nije flash.Na pocetku kad kreces igru biras sjeme koje ces ima dosta nekih vrsti.E onda kao sto sam rekao saksije koje u koje idu biljke i koje zalijevas cak mozes zumirati da vidis jel raste imalo.Kasnije sisas i tako.Nisam siguran da li se mogu paliti i gasiti svjetla.
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
ako kazes da je jako slaba grafika, ovaj highgrow mi se cini da je to to. ima 3 biljke, neka svjetla i jako losu grafiku..

btw, i meni je palo na pamet da napravim neku simulaciju uzgoja. mislim da bi bila boom s dobrom grafikom :)

idem jos kopat po guglu. mozda naletim na nesto kvalitetno i novije pa cemo svi zajedno igrat ;)
 
29.09.2009
0
0
0
33
pav1337o je napisao(la):
ako kazes da je jako slaba grafika, ovaj highgrow mi se cini da je to to. ima 3 biljke, neka svjetla i jako losu grafiku..

btw, i meni je palo na pamet da napravim neku simulaciju uzgoja. mislim da bi bila boom s dobrom grafikom :)

idem jos kopat po guglu. mozda naletim na nesto kvalitetno i novije pa cemo svi zajedno igrat ;)


De odradi to ako ikako mozes i ako imas vremena pa da svi uzivamo :D