Treba mi pomoc!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.07.2007
30
2
0
33
Za 9 dana idem u Grcku nesto ogranizovano preko agencije. Ja i nekoliko mojih ortaka.
Ovo mi je prvi put da idem preko granice, do sada sam isao u Crnu Goru.
Moze li mi neko pomoci, da mi kaze najbolji savet gde da sakrijem travu? Kako da prevarim pse, ako budu bili?

Molim za pomoc, stvarno nemam iskustva sa ovim.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
kak da sakrijes travu ?
ima puno nacina, jedan je da probusis jezik patike negdje na sredini i stavis unutra travu tak da ako te depiraju nece nista naci...
imas takve patike i za kupit kod nas u os ali je mnogo jednostavnije (i jeftinije)
napravit to sa busenjem patika...a za pse bas neznam...valjda ih nece bit...
 
02.07.2007
30
2
0
33
Cuo sam da psi ne osete travu ako je u kafi? Mozda stavim u kesicu sa kafom.
A razmisljao sam i da stavim u sampon. Nismo teroristi, nece valjda sampone da nam prosipaju da vide ima li sta unutra.
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
Weedomir je napisao(la):
Cuo sam da psi ne osete travu ako je u kafi? Mozda stavim u kesicu sa kafom.
A razmisljao sam i da stavim u sampon. Nismo teroristi, nece valjda sampone da nam prosipaju da vide ima li sta unutra.

psi osjete travu iako je pomiješaš sa kavom. :fishing:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Ako je turisticka tura ne bi trebalo da bude nikakvih problema, mozda i ne vidis carinika a kamoli pse (odakle ti uopste ideja o psima, ja ih nikad nisam sreo). Opusteno covece, nadam se da ne nosite kilo, mada znam likove koji su mnogo vise preneli za Grcku, turistickom turom, prespavali granicu.
 
02.07.2007
30
2
0
33
Sinoc mi je stigla ta trava bio sam kod ortaka, probali smo je i otkinula me! Smotali smo jedan dzok prvo, kad smo ga popusili nisam znao gde se nalazim skakao sam po kuci. Kad smo popusili drugi onda smo se zaboli na krevet i smejali se kao budale. I kad smo popusili treci meni je zabolo u glavu, gledao sat vremena u jednu tacku. I onda smo otvorili njegov frizider i pojeli sve sto je moglo da se nadje. I onda sam polako u pola pet ujutru krenuo kuci.
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
covjece weedomire pa vama je dobro ocito eheh
koliko sam skontao i vi cesto dimite
ajde neka valja valja, probajte napravit i nesta drugo osim da pusite
mi cemo sada mal kolace radit da se mal zabavimo
paz da te ne uhvate na granici :)
 
02.07.2007
30
2
0
33
Nagovaram i ja ove moje da pravimo kolace, ali svi smo losi kuvari, plasimo se da nam gomila trave ne ode u propast. Probacu ja to kad se vratim sa mora, pa kad mi stara ode na put. Auuuuuuuu jedva cekam samo da ode! :)
Nece me uhvatiti, samo razmisljam neku drugu travu da uzmem, ovu koju sam probao mnogo je jaka, nju ako uzmem to je samo da zabodem kuci ceo dan pre TV-om nigde da ne idem. Sav pobelim k'o zid, a oci mi pocrvene kao krv, i podocnjaci mi pocrne! Ne smem ja takav da izadjem u Grckoj na ulicu, lol! Pogotovu sto tamo idu neki ljudi sto poznaju moje roditelje.
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Pospi papra svud naokolo - pas poludi jer mu momentalno izgori nos i ne more više niš njušit - i nemoj reć da san ti ja ovo rekla hihihi :ninja: ... ovo je inače fora niških specijalaca, sakrivanje tragova itd.
To malo jes' dvosjekli mač, jer ako se radi o pandurskom psu i vodi ga i promatra pandur, more primijetit da je pas poludija zbog nečeg što mu je uletilo u surlu - pa baš onda može počet pomno pretraživat sve skupa i tim veća vjerojatnost da ti nađe - zato papar pospi SVUD naokolo, na sto metara već počni prosipat - bar papar nije skup
Ima fora s kavom, al ne virujem da pitaš za 'mrtvu prirodu' koju bi umotao u kavu
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ima tema o psećem njuhu i granici i uglavnom ako ker oće nanjušit će da je u neznam čemu a ak mu se neda neće, ali ako dođe ker vrlo vjerojatno hoće ali rijetko koriste kerove tak da ak nisi sumnjiv ne bi tin išt trebalo biti a ako

E i suput prije neg pišeš pogledaj otkad je tema jer nema smisla na ovakve stare teem odgovarat
 
03.01.2008
4
0
0
35
Ovo da stavis u kavu sam i ja cuo,ma da ne vjerujem da ce biti psa na granici posebno na turistickoj turi! Pazi se i uzivaj!:bong7bp:
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
pazi ovo, kupi nutelu i pusti da se otopi. onda u nju stavish kesu (nemozesh sad bas 50g) tako da bude sa svih strana okruzena nutelom, da se izvana odnikud niti kad se skine cep ne vidi. onda je lijepo stavish u zamrzivac i zaledis. i to ti bude tvrdo ko kamen, a niko normalan nece posumnjati da je to buksa. furas normala frizidercic portable s onim tabletama da hlade (da ti se ne odtopi), par pivica unutra, nutela i samo opusteno...

edit: sad sam tek vidio, koja fora... pa tema je prastara
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
A jebala vas nutela više, kad god neko spomene carinu odma slijedi nutela na sto načina. nutela nutela nutela...................... da sam carinik samo bi nutele otvara :b_jump:
a autor ove teme se više i ne sjeća da je bio u grčkoj