Treba mi pomoc!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Nemoj to raditi jer ces stvarno navuci jajca...Gledaj je sto manje stresirati i dovesti do kraja sa ljepim plodovima:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MaryJ
14.11.2016
6
8
3
Neću ne.. Frka mi je bila i zbog ovoga ali izdržljiva je, hvala bogu :D.. Sjemenka je bila zarezana, stavila je u vodu ujutro, popodne klica vani.. 2 puta presađivanja, rezanje .. :upiii:.. Vidjet ćemo kako će dalje, puni se fino.. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ja ase ne bih brinuo zbog toga, mada je biljka mala, sto se tice kraja cvetanja, ja bih to brao krajem oktobra. bice nesto.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Postavi 2-4 slike, sa strane, 5-15cm udaljeno od tih listova/biljke..
Jedan list uslikati ne znači puno, druga je procjena kada se deficit vidi na vise listova.. lakse se utvrdi.. tj ako ga ima,
i ja bi ti prije preporučio.. da uzmeš.. kokošije/ptičije đubrivo.. malu lopaticu.. jedno 100grama friškog ostavit preko noći u 10l kante vode, i sa tim gnjojit..
Ali, tu prenoćitu vodu sa đubrivom, toga 5-10ml na 1l čiste vode daješ.. To ti je bolje raditi, nego te umjetne koristit.. a upust si možeš isto riješit muke ako si napraviš đubrivo od žare/koprive (veoma lahko, potraži na forumu).. a još bolje ako ima u blizini kakva pećina pa nađeš izmet od šišmiša (ima puno fosfora, što je potrebno biljci u cvjetanju), ili nabaviš to.. samo organski :D
... odulji ja malo.. ali eto. to ti je par prijedloga.. kako pomoću prirode.. možeš riješit muke što se tiče đubriva, da ne prosipaš pare bezveze..
što se hrane tiče moraš paziti na ovo:
NPK oznaka na pakovanjima ti znače dušik, fosfor i kalijum, glavni sastojci, skoro svima biljkama potrebno, ali u različitim količinima, zbog čega ima puno različitih npk đubriva, a za cannabis ti je potrebno od vegi pa do cvjetanja:


uzmeš, proguglaš malo, šta od bio/organskog đubriva ima te sastojke, i to isto đubrivo se napravi za 10 min, np žara.. raste po njivi.. potrebna kanta i par l vode..
i doziraš sa tim tako sebi, i nemaš nikakvih problema.. a o deficitima/problemima ako ti ovo može pomoći:

marijuana-deficiency-chart-jorge-cervantes.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MaryJ
22.08.2017
32
9
8
26
Pa dopunila sam zemlju nego na slici izgleda tako jer je slikano iz visine, a nisam imala gde da je presadim iskreno, nit sam imala nekih velikih uslova za nju, to sam vam svima objasnila :)