Treba mi savet!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.02.2008
8
0
0
36
pozdrav svima, forum je extra odavno sam clan a tek sada pisem po prvi put. Naime bacio sam semenku negde oko aprila, samo sam je zalivao nisam nishta radio. Sta mogu sada da uradim da izvucem najbolje iz nje? Da je ostavljam u saksijij na terasi ili da je nosim negde u zemlju? Ne znam ni da li je bata ili seka josh uvek...

 
S

silikolor banda

Guest
ljudi treba mi savet od iskusnih outdoor grovera. moje biljke su presle 2,5 3 metra, kako koja. opasno prete da nadrastu okolno grmlje koje im je cover. da li bih mogao da im odradim super crop da bih ih usporio sa rastom?
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
mozes slobodno,samo bolja opcija je Lst--manje su sanse da nesto beshsje,nece ti se grane vracati u prvobitno i bolje ce podnositi ove vrucine(u nedostatku vode,prvo se cropovane oklembese..:)
 
S

silikolor banda

Guest
sta mislite da li bi mogao da im skodi lst posto su u cvatu? danas sam bio da im dam prihranu i malo sam cropovao vrhove najvecim curicama da ne bi provirile iznad okolnog grmlja. a bas su pomahnitale, ne mogu da ih obuzdam koliko brzoi rastu, izem ti sative. ako da bog dogodine sadim neke pikolo indike
i jos jedno pitanje. naime primetio sam da u blizini mog sajta cesto prolaze ljudi koji beru pecurke i sakupljaju lekovito bilje. a do zbunja u kome raste moja basta vodi stazica kroz trnje koju sam bas ugazio tj vidi se da se prolazi. bas sam se uplasio da se neko ne zainteresuje da vidi sta ima tamo i zavuce se i nadje moj rajski vrt. cak mi dodje da zatrpam stazu gomilom trnja koje sam unutra pokosio i da ne dolazim na stek do jeseni, i sta im bog da. a opet mi je zao da ih sada zapustim kad su ovako dobre. u kojoj meri bi im falilo da do kraja ostanu bez prihrane i zalivanja. mislim ipak je to korovska biljka, ali i njoj treba ljubavi i paznje. molim vas posavetujte me sta da radim
 
S

silikolor banda

Guest
ma imam ja kljusa za hvatanje jazavaca 10 kom, lome kosti koliko su jaka, a imam i M.R.U.D mine, doneo matori sa ratista, ali naletece neka baba koja bere pecurke ili ne dao bog neko dete. je.o i biljke i sve na svetu. ne ozbiljno ljudi ima li ko ideju za ove moje gorostase sta da im radim da ih obuzdam
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Kao sto su se dosjetili pametni beraci sparoga, pa skupili par tabli Oprez Mine
i postavili ih na svoje lokacije da ih nitko ne ometa dok beru sparoge :icon_lol:
 

punoglavac

Aktivan Član
04.08.2009
51
0
0
41
pobacaj dosta grana po tom puteljku da blokiras napade gamadi.obilazi redje jednom u 15 dana.ukloni sve tragove sa sajta da ne izgleda kao da je sadjeno.smisli nesto sam ima milion resenja.i nikako ne radi lst.