Trebam Composana zemlju iz BAUHAUS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

KaraJack

Aktivan Član
Poz. svima.

Trebam zemlje cca. 30-50l !! Pošto mi je auto u full raspašovu i trenutačno bez prijevoza sam full u škripcu. Treba mi zemlja i to hitno, pošto imam ALL MiX Plagron teško mi pada da stavim clonove u royal mix. Zato trebam nekoga iz ZG da mi pošalje zemlje putem pošte. Preuzimma poštarinu šta je logično.

Plzzz, ovo je full hitno i treba mi zemlja jer inače mogu special clones bacit u smeće :(

Sve preko PM..


Pozz...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Licno iskustvo nemam, ali znam da sam negde prosle godine trazio da je kupim u Srbiji i nisam nasao.
Iskustva koje sam citao i od ljudi koje znam su pozitivna , mada ima i onih kojima ne odgovara iz ko zna kakvih razloga.
 

KaraJack

Aktivan Član
Danas sam improvizirao sa nekom zemljom iz bosne, bo, nema perlita u sebi, PH 5,0-6,5 ! Ostalo tima samo nekako mi je zemlja čudna fakat čudna. Ako ovako nastavim ubit ću se, ali jedno sam skužio, ako je grad škart i ljudi su škart onda je i roba škart stvarno ne za vijerovat. Moj vuk dobije najbolju hranu a za moje biljčice ne moreš nači u blizini jebenu zemlju..

Stvarno moram se odavde iselit, ovaj grad je pušiona, u bagdalešu imaju bolju zemlju nego mi ovdije.

Da zemlju koju sa na brzinu nabavio je FLORAHUM