Trebam hitan odgovor-klijanje sjemenki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
Zelim da stavim sjemenke da pocnu klijati.Ovo ce mi biti prvi grow.Na forumu citam da je dobra ona metoda maramica sjemnke maramica,dobro ali me zanima pise da temperatura treba biti konstantna,a u mene kuci nija tako toplo.Vani je toplo i u kuci se ne lozi vatra.Sta da radim?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
875
4.472
163
Thiaoouba Prophecy
Stavi vlaznu maramicu sjeme pa opet vlažnu maramicu i u hermetičku kesicu staviti ako imaš

Ostavi i uzmi otvoriti za 3/4 dana i vidjet ces kako sta.. Nemojmo non stope dirati i gledat
 

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
Stavi vlaznu maramicu sjeme pa opet vlažnu maramicu i u hermetičku kesicu staviti ako imaš

Ostavi i uzmi otvoriti za 3/4 dana i vidjet ces kako sta.. Nemojmo non stope dirati i gledat
Nemam hermeticku kesicu,moze li u obicnu kesu?Znaci nema veze sto u kuci nije toplo trebale bi prolijat?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
Dobro brate.A i u kuci kad je vazno je da je na tamnom neka je i u kuci u kutiji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Niggga

Banned
Banovan
10.03.2018
13
23
13
33
Znam da je sa obicnim al neznam odkud mi naumpadose vlazna.Ma prvi grow pa zelim biti siguran da ne zeznem sjemenke,izvite ako sam dosadan.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Nisi ti dosadan, ti si naporan i malo bezobrazan, skoro za svako pitanje imas novi topik, umjesto da otvoris jedan jedini, i u njemu postaviš što se mene tiče 500 pitanja, dobit ćeš garant 5 podstranica odgovora i savjeta, i et ti inputa i tutorijala, ljudi ti napišu garant za par dana "how to grow marijuana book" koji se prodaje en prvi na googlu na rezultatima za 20 dollara, ovde ga dobiješ džabe haha.. No offense
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.