Trebam informaciju!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.05.2010
3
0
1
34
Uhvacen sam nedavno sa 6 jointova ukupnog sadrzaja 6 grama (1joint/1gram) od cega je cca 2,5 grama marihuane ukupno. Nisam diler niti sadim, uzeo sam za osobnu upotrebu, ali prije sam bio kaznjavan. Pusten sam i cekam ponovni poziv. Ako mi netko moze reci kakva me kazna ocekuje.
Hvala unaprijed.
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Verovatno novcana, ili uslovna kazna, a ako si vec na njoj onda ono najgore..
E sad ako cekas poziv za jos neko delo a u medjuvremenu si nakalemio jos i ovo ne pise ti se bas najbolje, nemam pojma sta da ti kazem, drzi se ali si u zaje**noj situaciji. Moras da imas dobar alibi, ali ja mislim da ce ti za 6 Dzointa Srolanih to nakalemiti kao (Spremljeno za prodaju).
Sve najbolje ti zelim i sledeci put pamet u glavu i ne nosi sa sobom.
Da inace jel si punoletan?
 
09.05.2010
3
0
1
34
ne cekam kaznu za prijasnja djela,odsluzio sam vec dok sam bio maloljetan,nisam prije imao uvjetnu samo dobrotvrni rad ako to sto znaci.znaci najvj. novcana kazna?
 
18.04.2010
15
0
0
31
Uf tebre ne znam sta bih ti rekao, uzmi dobrog advokata jer je moj ortak za 2 gr platio kaznu 15000 din, pored toga nije bio osudjivan, mada pre par dana citam u 24 h, da je ukinuta kazna zatvora zbog pusenja marihuane, tako da gledaj da se izvuces na to da si spremio to za tebe, zelim ti sve najbolje.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ako si poznat od prije policiji vezano za marihuanu onda si u malo težoj situaciji, imao si prekršaja ovo ono simo tamo, ...
ali opet s druge strane nemora biti da će gledati tako, sve ovisi o tvojoj izjavi i o dobročudnosti suca i onoga tko ti radi prijavu..
tu nikad neznaš na čemu si... želim ti sve najbolje da prođe sve kako spada, te da prođeš samo s lakšom/novčanom kaznom...

moj moto je: "ne nosi vutru NIKAMO NIKAMO sa sobom"
znam da je teško otići na neki tulum pa ne donjeti ništa sa sobom, ali na taj način nosiš glavu u torbi, kao što si se i sam uvjerio!

nadam se da će sve ispasti u redu.. javi nam još kako je prošlo u svakom slučaju! - možda ti još netko odgovori sa boljim informacijama, ovo je sve rezerva kaj sam ti napisao!
 
09.05.2010
3
0
1
34
Prije svega puno vam hvala na podrsci! Kaznjavan sam zbog sudjelovanja u kradi samo zato jer sam im pomogo taj materijal vozit na odredjeno mjesto (jbg lopovu drzo ljestve ili lopov bio isto je... no nebitno) i kao sto sam napiso odradio tu kaznu kao dobrotvorni rad, ali od prije policiji nisam poznat u vezi marihuane.