Trebam POMOC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Prolaznik

Banned
Banovan
12.01.2009
0
0
0
42
Interesuje me... 2 kile trave i pola kile koke.. Koliko se dobija zatvora za to... Da li ide novcana kazna uz to.. I kolika je vrednost toga na trzistu?... Hvala!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Mislis da se zajebava...ne znam..

Prijatelju ,frend mi je dobio 5god za 50-ak kila....i ti bi mogao tak nesto+- za ovaj kokain :)
Novcane kazne nema,samo velika zatvorska kazna.

A cijena?
Prava sitnica.....
 
22.12.2008
10
0
0
34
mozes da izvuces oko 1740evra racunajuci preprodavce,dakle da ne prodajes sve ti (to sam racuno da cena vutre ostane ista tokom ekonomske krize sto je glupost tako da ces najverovatnije za tu vutru (ako je to 2kg susene a ne sveze) moci izvuci i do 2000 evra) ...nisam racuno koku,bolje izbaci to nabacice ti sranja jer je to teshka droga tako da ja to ne bi prodavao...

Hrabar potez,valjda imas plan da to isterado kraja (ako ga nemas najebo si :( )
 
22.12.2008
10
0
0
34
mozes da izvuces oko 1740evra racunajuci preprodavce,dakle da ne prodajes sve ti (to sam racuno da cena vutre ostane ista tokom ekonomske krize sto je glupost tako da ces najverovatnije za tu vutru (ako je to 2kg susene a ne sveze) moci izvuci i do 2000 evra) ...nisam racuno koku,bolje izbaci to nabacice ti sranja jer je to teshka droga tako da ja to ne bi prodavao...

Hrabar potez,valjda imas plan da to isteras do kraja (ako ga nemas najebo si :( )
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
VKV_Gljivar je napisao(la):
mozes da izvuces oko 1740evra racunajuci preprodavce,dakle da ne prodajes sve ti (to sam racuno da cena vutre ostane ista tokom ekonomske krize sto je glupost tako da ces najverovatnije za tu vutru (ako je to 2kg susene a ne sveze) moci izvuci i do 2000 evra) ...nisam racuno koku,bolje izbaci to nabacice ti sranja jer je to teshka droga tako da ja to ne bi prodavao...

Hrabar potez,valjda imas plan da to isteras do kraja (ako ga nemas najebo si :( )

get tha fuck outta here:sadbanana:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
manite se bre para i prodaje nije mesto ni vreme.
glupost.. nejbolje nepricati o cenama i prodaji al stvarno ja se postideo kad sam procitao... nije ovo obvakav forum bar se nadam...
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Ma zeka-peka brate, mi smo fini,kakve pare,kakva koka....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.