Trebam pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.10.2009
2
0
0
32
Molio bih nekoga strpljivog i malo iskusnijeg da me uputi kako da najbolje uzgojim canabis. Planiram ga uzgojit u ormaru kojeg cu malo preuredit da budu povoljni uvjeti za uzgoj... Neznam bas puno o svemu ovome, i sto vise citam to me sve vise zbunjuje, tako da bi bilo dobro kada bi mi netko rekao sto i kako tocno trebam uciniti da sve ispadne dobro...please help!!!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa citaj da se odzbunis sta mislis kako su ostali..
pogledaj o svetlu, ventilaciji, gnojivima ,zemlji ,boxu.
nemoj zuriti sve prvo spremi prouci pa kreni sa grovanjem samo polako naucices sve.
nije frka objasniti nego aj ti bolje malo prouci pa onda pitaj sta ti nije jasno posto stvarno puno toga treba da se zna lil lakse receno ponudi joj to sta ima u prirodi i rasce bezz problema ..

ima stvarno sve na forumu pa ti lepo jedno po jedno prouci pa kad ne znas nesto pitaj najbolje da otvoris dnevnik pa tamo sve lepo i lagano naucis ..

pozdravi i dobro dosao >
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ja nikako nemogu shvatiti ljude koji dodju i zele da im se napise sve od pocetka do kraja.
A to sve ionako vec postoji napisano samo treba malo potraziti.
I onda ako netko odgovori i napise, ovaj nece skuziti pola stvari jer nema pojma o icemu.
Pa onda opet objasnjavati objasnjeno :punch:

Vutra Knjige - pdf - Na Engleskom

Podforum Unutrasnje Uzgajanje
Oprema za Unutrasnji Uzgoj

Dnevnici Uzgoja
- pogledaj neke zavrsene primjere

I citaj sta te zanima, sta ti nije jasno prvo potrazi pa ako nema tek onda pitaj sta neznas.

:hippy:
 
19.10.2009
2
0
0
32
Uzgajao bih: Cannabis Indica

Ventilacija: Planiram spojiti mali ventilator na elektromotor (nije nesto posebno, ali trebalo bi posluziti svrsi)


Svjetlo: je problem jer nisam bas pri lovi…citao sam da mogu proci obicne zarulje ili neonke ali bi mi onda toplina bila problem…neki savjet??


Zemlja: dobio sam savjet da bi bilo dobro uzeti terra magmu


Box: imam dvodijelni ormar 92x52x197, u svaki dio bih stavio 4 biljke(malo previse, ali za slucaj da jedna ili dvije propadnu bit ce dovoljno mjesta..valjda) … stavio bih ventilator na dnu ormara da puse prema gore tako da ne bude problema sa toplinom…


Zalijevanje: procitao sam da se treba zalijevati 30tak minuta svako 2-3 sata… jeli moguce staviti bocu i shemu da kaplje po malo cijelo vrijeme?? Problem mi je i skola jer dok sam tamo necu moci zalijevati, jeli problem ako se ne bude zalijevalo nekih 7-8 sati dnevno?? Jeli bolje zalijevati na normalan nacin ili da vodu prskamo??


Toplina: to bi TREBAO biti najmanji problem jer je u prostoriji temperatura uvijek 20-28 °C


Oprema: ph tester za akvarijsku vodu, termometar, digitalna vaga za precizno mjerenje. Recite mi ako sam nesto zaboravio??


Pitanje: koliko novca ce mi trebati da krenem sa uzgojem??
 
19.10.2009
2
0
0
32
He-Man je napisao(la):
Ja nikako nemogu shvatiti ljude koji dodju i zele da im se napise sve od pocetka do kraja.
A to sve ionako vec postoji napisano samo treba malo potraziti.
I onda ako netko odgovori i napise, ovaj nece skuziti pola stvari jer nema pojma o icemu.
Pa onda opet objasnjavati objasnjeno :punch:

:hippy:

Oprosti ako smetam, ali samo me je netko trebao uputiti odakle da krenem...
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
zalivaš kad ti se zemlja osuši - ne puno zlivat
jedanput dnevno ili jednom u 2 dana
 

MrJA

Aktivan Član
27.09.2009
83
0
0
34
ma nezna čovik ništa , a sluša druge kako mu savjetuju nekakve gluposti
marihuana je kao i svaka druga biljka i zalliva se normalno ...
ne brini se nisi ti kriv meni su isto svašta savjetovali al viruj samo vutri.org jer su tu najbolji i najkvalitetniji podaci i savjeti
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
je ništa, čitaj čovjek, obrazuj se, a onda kad sve pročitaš i još nešto nećeš razumjeti onda pitaj. Nemožemo stalno po tisuću puta odgovarati na ista osnovna pitanja.

close
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.