Trebam savjet što prije!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Danas kad sam bio polijevat biljku primjetio sam da je počela pucat kora između dvije velike grane pri dnu biljke!Sad se već napravile kao rana i kad se grana savije ona se polako otvara.Ja sam svezo te dvije grane skupa i sad imam jedno pitanje!Pošto je grana zdrava i ne pokazuje znakove slabosti ili ikakvih problema...dali ja mogu recimo...kupiti vosak za kalemljenje i onda ga namazati preko te rane da ju zakrpam,ili mogu nešto drugo učiniti da zakrpam tu ranu???
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
nemoj da postavljas tako komplikovane probleme ... :keepoff: moze da ti se desi da ti niko ne odgovori :p

samo je dobro vezi i nista nemoj da brines.Dobro spoj pukotinu i vezi ,eto
ako mozes stavi jednu motku pored nje ja celu biljku vezi za nju.
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
jer u protivnom odgovorit će ti extract i sve sto kaze u pravu je.

tako da nemoj vise itko da odgovara na pitanja dok je extract tu
jer šta vam je ljudi širite dezinformacije sjebaste forum koji vam je ***** alo....

pa se vi snadjite na ovom forumu zajebancije i znanja :signs046:
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
hehehe ma nije meni problem,ja ne gubim nista ... gle sad,PUF i opet me nema 18meseci heheheh

e sad mozete da nastavite sa pitanjima i odgovorima kada i koliko se zaliva dok ne popadate u nesvest hehehe :thankyou:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Meni je od velike važnosti da biljku nastavim lst-ovat inače če se primječivat!!! Pokušavam da napravim jednu od kompliciranijih stvari a to je da taman kad biljka počne cvjetat sve grane budu tako raspoređene da imaju direktan kontakt sa suncem i zato biljku rastežem kao platno iznad poda!I zasad je super išlo samo što je valjda od te nategnutosti napukao spoj između stabljike i jedne od grana(Onih najvećih)!
Tehnika je jako dobra po meni,zato što biljku pustiš da naraste nekih 70 cm u visinu te ju onda zavežeš savijenu prema podu, to potakne internode da počnu rast slično kao i vrh biljke te dobiju puno snažniji i veći oblik,a nakon nekog vremena sve vrhove cvakneš da rastu u Y te sad imaš puno puno vrhova koji će izrast u snažne velike vrhove ako ju idealno prihranjuješ!A ja sam taj dio super odradio ali ona još uvijek raste prebrzo zbog supercroppinga iliti štipanja stabljike...ali kad kažem prebrzo onda mislim prebrzo!U dva dana su mi grane narasle preko 10 cm a nisu se samo izdužile kao da nemaju svjelta nego ono,puni rast, gusto i ja sam sad primoren da ju opet lst-am zadnji put što če mi dat more vrhova...al stvarno more,barem preko stotinjak i mislim da bi urod bio ono, monstruozan pa bih rado htio da čujem dal mogu da spojim pukotinu nazad te ju izoliram voskom da se dalje ne razdvaja, te da nastavim da lst-am biljku kako sam i zamislio???
evo vam slike biljke:
http://www.picturepush.com/public/852003
http://www.picturepush.com/public/852004
 

EXtract

Banned
Banovan
02.04.2007
39
3
0
84
Posto sam sam sebi oduzeo pravo postovanja (jer pojma nemam) pomoci ce ti mr.skunk ... lol:spcartman:



a, .... ROFL
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
e kad si me tako ljepo zamolio pomoci cu covjeku , po mom treba sve lijepo ucvrstiti i oporaviti ce se ona,a za preparate na bazi voska i one fore za zaljecivanje ,nisam siguran jer znam da se koriste kod drvenastih stabljika a za vutru nemamo bas neka iskustva i dont worry biti ce to dobar urod meni taj Lst ide na zivce bas radi mogucnosti tih slamanja i rascijepa

meni se npr jednom dogodilo da sam je previse zategao i posto je bila malo veca i u posudi a u onoj rahloj zemlji malo sam joj sjebao korijen pa je na jednoj strani par hedova pocelo budjaviti

ja sam inace pobornik ucenja na svom iskustvu i nikada nisam puno pridavao nekima naklapanjima neznalica ili extract instant insane extra znalaca i tako sad sam napisao post samo zato da se covijeku makar pokusa pomoci i rijetko se javljam u postovima u kojima nisam bas sto posto kompetentan

a sto se tice tvog problema EXtract neznam stvarno biljka ti izgleda sasvim ok ne bi trebao da brines nista osim da je nadjubris dobro kad dodje vrijeme

pozzz
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
E skunk hvala na odgovoru i ja mislim da će to bit dobar urod!Ja sam jučer napravio što sam nakanio I danas ču postat slike pa ak želiš pogledaj kako to izgleda!!!Baš me zanima još kolko ču dobit od nje pošto ču je zalijevat s plantella cvet gnojivom i da te odma pitam dali si ga ikad koristio i dal je to šta dobro ili ima previše dušika za cvjetanje pošto je npk 7-8-8 pa me mal strah na to kako če biljka reagirat!!!
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
iskreno nisam ga nikada koristio , uvjek sam koristio neke svoje uradi sam sisteme
ali sam definitivno primjetio da biljkama u fazi kraja cvjetanja treba stvarno dosta nekih elemenata pogotovo fosfora ,ali pazi sad
ovo je outdoor i jako puno ovisi gdje ti se nalazi sajt
tj kakva je zemlja tamo , mi ni nemozemo puno pametovati kad nije isto posadio netko u nekoj istarskoj crljenici ili slavonskoj kompostiranoj crnici ili šumadijskoj ilovaci ili sta vec je

tako da sva pametovanja tipa treba toliko, treba toliko padaju u vodu al opet dobro je poslusati dobar savjet, samo rekao sam vec, ja im nikada nisam pridavao neki znacaj tim savjetima nego sam uvijek pratio biljke kako se ponasaju i tako se i ja ponasao:sun2:

e a sto se tice uroda to bi mogli prognozirati kad pocne sto kaze brainchip" hedovanje" :icon_lol::icon_lol::icon_lol:


bas me zanima kad dodje berbatov pa kad izvadimo iz stakla svoje grozdove pa ih malo izdegustiramo da li ce nam se misljenja razilaziti jako ili malo manje:pat:

kako god bilo sretno i pozz svima !!!!

ode se baciti u vodu :sun2: