Trebam savjet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.01.2012
5
0
0
29
Potpuno sam nov u ovome, nemam nikakva prošla iskustva.
Radi se o tome da imam jednu sjemenku i htio bi ju posadit.
Sad je stvar u tom što je nemogu sadit u boxu, jer će starci gledat koji bog ja izvodim. (jbg)
Barem imam dozvolu da je posadim kao "ukrasnu biljku", odnosno cvijet.
Radi se o tome da ja neću da to bude kao običan cvijet, nego želim nešto izvuć iz biljke. (pušim 7. mjeseci)
Ovo je mjesto na kojem bi se nalazila. Umjesto čaše koja se nalazi na ovom manjem stolu gdje je Playstation3 bi bila biljka.
http://i227.photobucket.com/albums/dd222/filjo/11012012513.jpg


Ne brinite se zbog svjetla, tamnije su slike.
Ovu stolnu lampu sam mislio koristit kao svjetlo koje bi joj pružalo rast.
Mogu je lagano micat i lako je približim biljki tako da ima više svjetla. ( na njoj piše 15W i 2700K)
Također imam glavno svjetlo na plafonu i jednu stojeću lampu pored kreveta gdje spavam.

Što se tiče zraka, jako blizu se nalaze balkonska vrata koja bi otvorio par puta dnevno da se barem na 5-10min pročisti zrak u sobi.



Ako bi nešto kupio to je onda onaj mali ventilator koji bi stavio pored biljke da puše u nju tako da raznosi prašinu od nje te da biljka bude u nekakvom pokretu. (negdje sam čitao da je to dobro imat)
I sad me za kraj zanima od vas koji imate iskustva, mogu li očekivat nešto od biljke ako pazim na nju što je bolje u ovim uvjetima u kojima će rast.
Hvala :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Hm....znam jednog što je tako počeo...možda se javi :icon_lol:
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
mozes jednega pilica tu stavit,kavez naravno da ne utece mozda mu bude dosta svitla...procitaj malo bolje forum prijatelju...svi smo bili pocetnici
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
okrenes koji put i ekran od kompa prema njoj pa to jos neka dodatna svijetlost, mozda bude vise budova. sretno!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
CODMaster je napisao(la):
Ne brinite se zbog svjetla, tamnije su slike.
Ovu stolnu lampu sam mislio koristit kao svjetlo koje bi joj pružalo rast.
Mogu je lagano micat i lako je približim biljki tako da ima više svjetla. ( na njoj piše 15W i 2700K)
Također imam glavno svjetlo na plafonu i jednu stojeću lampu pored kreveta gdje spavam.

mislim da treba da se zabrines zbog svetla, bez obzira kakve su fotke, sa ovom rasvetom zaboravi
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Zaključajem i predlažem čitanje osnovnih tema za neki optimalan rast sve ostalo je smiješno pored informacija koje se nalaze na forumu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.