Treci pokusaj by Glupson

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Hedic je bio velicine palca na ruci mozda malo jace, prvo sam ga susio sa fenom(kao sto mi je preporucio Gilgamesh) nekih 5 min. i ostavio ga da bleji jedno 24h i posle je bio skroz krispi, izmrvio ga i zarolao sve sa duvanom i popusio i nista, tezak smor, a ukus je bio cista tuga,UZAS!!!!!!!!!

Inace kad pusim u drustvu nikad se ne prepusavam, uzem 5,6 cimova i razvalim se kao bulja, a ovo moje, popusio sam celu buksnu..............i nista..........

........sad me malo nerviraju biljoze, sad sam video da imam jos dva hermija sto znaci, imam tri hermica.........ili sam expert u slucajnom uzgajanju hermica ili ne znam sta........
stvarno ne znam sto mi tako vracaju, brinem se o njima, gledam da imaju sto manje stresa ali dzabe...

MOZDA SE PREVISE BINEM O NJIMA....LOLOLOL

dlacice su pocele da tamne sve vise i vise.

Ono ljudi skroz sam sjeban, ne znam sta da mislim.....

evo sad sam skinuo tri hedica i roknuo ih u mrak bez ikakve ventilacije(posto je nema na tom mestu) pa cemo da vidimo za jedno 3,4 dana........
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Ne brini Glupsone, nije još gotovo, a nije još ni za bacit.
Pričekajmo još 2 tjedna, pa ih capneš, i ostaviš za pravo
sušit i tada ćemo vidjet. Na kraju si ipak na dobitku, sada
imaš veliko iskustvo i za četvrti (drugi uspješni grow)
uzimaš feminizirano sjeme od seedbanka.

Mogao bi nam koju fotku dobacit da vidimo kako izgleda.
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Šta si očekivao nakon sušenja s fenom...
radije pričekaj pravi harvest i ako ti se da radit curing
pa ceš vidjet razliku vjeruj mi isplativije je.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ma ubaci u mikrovalnu i imas vutru za 30sekundi suhu..ali je bar 30% manje ''high'' nego da ju osusis prirodno :)
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
nemojte si unistavat vuvu s tim ubrzanim susenjima....
ostavite vrh 3 dana na otvorenom i bit ce dovoljno suh da ga popusite...
ako ste cekali do sad(2-3mj),pa pricekajte jos i tih par dana...
zahebi mikovalne,fenove,tostere....

sretno...pozzz:sun2:
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Za pocetak, moj kaktus koji ima jedno 3 god.


Malo sam razmisljao i mozda su hedovi mali i jadni zbog semenki bilo ih je dosta a ima ih jos sigurno........:sick:
tu ima svega, vece crnje i tih kojih ima manje, mislim da su fem. a ove koje su u vecini su od ranije, tu je malo i banana sa hermija, koje ne znam ni koji ce mi al' dobro, neka stoje........

http://img24.imageshack.us/gal.php?g=dsc00993m.jpg

evo hedova koji se suse, prebacio sam ih u box zbog topline. (znam da bi trebalo u mraku ali ono burazeri ovo i to itd.itd.itd blablabla)

//img106.imageshack.us/img106/1008/dsc00977.th.jpg[/IMG][/URL]

sutra, 17.3.2009.ce im biti 8 nedelja na12/12, inace sam mislio da ce do tada sve biti gotovo......i mislim da vise nema nekog preteranog smisla da ih ostavljam, biljke verovatno trose silnu energiju na semenje i ne'am pojma,gubim se!!! mozda da ih ostavim jos 2,3 dana pa mrak,sta mislite? (vas odgovor je verovatno "pa znas ono kao,strpi se malo" jaoj sto se bagujem,STRASNO)

evo sume u kojoj se ne zna sta je sta.:icon_lol:
http://img24.imageshack.us/gal.php?g=dsc00980d.jpg
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Glupsone, tvoja mi izgleda kao sativica,
a mnogim sativama treba malo duže,
bar deset tjedana, možda je taj tjedan
dva, ono što želiš i tražiš. Ja vidim da je
tek oko 25 % cvjetića posmeđilo.
Možda je biljka pokazala s tim što se nisi
napušio, da još nije spremna. Da joj još treba
da dovrši. Treba uzimat u obzir što biljka želi,
a ne mi. (mi znamo što želimo :icon_lol:)
Da, ali kad nam to biljka želi dati?
Ovako sa unknown sjemenom neznaš kad je gotova.
Možda je tvoja ova biljka takva da polagano cvjetići dozrijevaju.
Možda da koji kolega iskusniji grower da procjenu?
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Sad sam video da na skoro svakom vrhu ima po 2,3 semenke, poskidao ih i ono........
nista se znacajno ne desava, verovatno zbog brda semenki, ima ih previse..........

i nema tu vise sta da se ceka, mozda i ima ali samo se semenke razvijaju, ima ih pun K*R*C.........

veceras kad se svetlo ugasi, idu 48h u mrak pa onda CUT,CUT,CUT.............
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
35
Ako ti pistili nisu jos one braun boje onda se strpi..bez obzira na sjemenke biljka mora prirodno obavit cvjetanje.Neznam....radi sta ti mislis da je najbolje
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Ona tri hedica koje sam ranije ubrao i osusio, juce su isprobana, ja i jos tri ortaka na buksnetinu, ortaci su inace redovniji pusaci trave od mene.......

raspalili je mi i brzo je nestalo..njima se svidja ukus, nije bio previse jak(miris) i dim je bio onako lak...i ovi su se prevrnuli svi a mene je malo radilo, al' bilo nam je lepo niko se nije stondirao i to mi se najvise i svidja (MRZIM KAD SAM U STONDU) eto valjda nije losa marihuana.........:icon_biggrin:

danas cu ih secem i imam pitanje

jel bitna neka velika temp. za susenje ili ne, odprilike na kolko vi susite, ako znate mozda.........?????
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
na nekom od filmica sam vidio da je oko 18*C najbolje....meni se na sobnoj temp suse...znaci oko20-21...

:sun2:
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Glupsone, ovo je dobra vijest.
Svi smo odahnuli koji pratimo tvoj dnevnik.. :banana_dred:
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
Hedovi su mi skroz krispi, skinuo sam ih sa stabljike i stavio u papirnu vrecicu, i sad me zanima kolko dugo treba da ih drzim u vrecici pre da ih stavim u tegle, to nigde nisam mogao da nadjem.
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30



evo to bi bilo to, napusicu se ja od ovoga hehehe..... rad je lep nista specijalno al moze da prodje i bitno je da sam zadovoljan!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.