Tree top growing

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
metalmaniac je napisao(la):
barem nije problem okresati grane koje smetaju...
pa, nije da nece biti posla ;) ovo je crop fotke i sredina krosnje, mozda da skine 2/3 :)

2w1zdhj.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Green Lantern

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ionako treba jabuku obrezati kako bi bolje rodila... :)

ako napravi rupu u sredini krošnje, ne bi trebalo biti problema.
 
13.12.2005
29
50
18
Ako ovako planiras, bolje je odmah baci. Saksija se treba osigurati od vetra (platneni, siroki kaisevi, vezana za granu), saksija ti je mala, ako planiras minimum zalivanja. Popeo si saksiju (narandzastu) i ostavio je tu, a drvo nije izlistano. Dovoljno je jedan lik da prodje i da skonta sta si naumio. Ovaj vid outdoor-a je VRLO zahtevan, nije ti to gerila, pa ostavi i vratis se da skines. Tu ima posla za 10 biljaka na zemlji veruj mi. Ako planiras da se zajebavas i sadis na drvetu, onako, opusteno, nista neces napraviti.
Cetinari su najbolji jer imaju GUSTE grane pa se i neiskusni mogu popeti na veliku visinu... A ovo sto ti radis... Pogresno. Sklanjaj saksiju, stavi vecu (zeleno-crnu) ALI tek kad drvo pocne da vegetira malo, da se ne vidi. Namontiraj i vodu na nekoj od grana (nekoliko flasa od 6 litara) i kad obilazis obilazis prazan bez veskanja na drvetu sa flasama...
P.S. Zaboravih. Stavi mrezicu na saksiji... Nisi ti jedini koji se penje po drvecu ;) (veverice).
Aj uzdravlje.
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Frende, nije da ti copram, ali... Jabuka ce ogoliti puno prije nego Tut bude gotov, tako da osobno mislim da je više stealth negdje na zemlji nego da se njiše 20-30 kifova na drvetu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir and He-Man

BIABurazeru

Aktivan Član
22.02.2014
55
9
0
ma ko ce se penjati gore i montirati to previse je komplikovano...i nikad ne znas kako moze da izraste vu i da poremeti izgled drveta i onda bukvalno dajes vu svima ko na tacni ....
 

Anomaly

Aktivan Član
10.08.2013
49
20
8
33
Slavonija :)
BIABurazeru je napisao(la):
ma ko ce se penjati gore i montirati to previse je komplikovano...i nikad ne znas kako moze da izraste vu i da poremeti izgled drveta i onda bukvalno dajes vu svima ko na tacni ....
Slazem se.
Dobra ideja, ali bezveze komplicirati kad se moze i na tlu :smoke18:
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
Jabuka super napreduje, bas ce ic sisanje sjedih dlaka koje smetaju za vikend pa 3x fem tutan gore :) samo strpljivo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malimarko

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Ideja je super, jedne godine sam stavio saksiju na vrh guste krosnje drveta na obali Dunava i u roku od par sati je nestala, mislim da je skino jedan klinac sto se prethodno moto tuda, zavijao je ko vukodlak i pio vodu ko krava iz Dunava, ima raznih zivuljki out there lol :D

E sad, ta polica je previse upadljiva, smisli nekako da samo saksiju priscvrstis, i saksija po meni ne bi trebalo da bude plasticna jer se na direktnom suncu previse zagreva, al dobro ti neces imati direktnog sunca lol :D
Mislim da bi trebao da nadjes bolje drvo sa sirokom gustom krosnjom i da saksiju postavis na sam vrh.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
09.05.2014
37
57
18
Split
ok ideja ali u primorskom zavicaju gdje ja zivim ima puno zmija u ovo vrijeme a cesto se vole odmarati na granama stabla
 

budjavBud

Aktivan Član
14.01.2014
88
117
33
Nikako ne nalazim vremena, biljke rastu, jednostavno za sad nemam dokaznog materijala, dat cu sve od sebe pa prvom prilikom prikazat..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.