trening na vutri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
vishe sam za verziju kofeina prije teretane npr. + neki agressivni thrash pa poslje zapalit neki đ uz whey ee onda osjechaj na tjelu tek dolazi...
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
Mislim da je na vutri dobro napraviti anaerobni trening (sa utezima) ali samo ako je sativa u pitanju jer ti daje malo vise energije a to je vazno za takve treninge, a stondiran ici dizat tegove nema smisla...probo sam i taj trening nije bas imao ucinkovitosti
Prije aerobne treninge (trcanje, biciklizam,hodanje...) nisam nikad duvao vutru jer mi se nekako cini da bi mi trening bio losiji zbog svog tog CO2 ispusenog prije...mozda na vaporizer nebi bilo lose
Posle treninga whey+neka indika=suuuper osjecaj
 
18.04.2008
1
0
0
33
ja pijem suplemente za trening,glutamin...jer profesionalno se bavim sportom a rekreativno pusim vutru:)
smije li da se pusi trava kad se pije glutamin??zna li neko..
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Smije, mislim ako vec hoces, jer vutra nema veze sa tim sto glutamin cini organizmu. Veca steta ako unosi alkohol... ;)
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Pa normalno da nije zdravo pusiti ako mislis da postizes vrhunske rezultate. Ali... za rekreativca... vutra nije smetnja, osim u posebnim slucajevima. Naime alkohol je dosta stetniji kao i neprimjerena ishrana. Mada, istina je da se pojedinci ne mogu skoncetriati na trening kada su pod dejstvom THC, sto opet zavisi od persone do persone.
opet sve zavisi ko sta hoce, i kako kome odgovara... eto ja volim trening na vutri :D
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ja sam znao cesto doci naduvan na trening aikido-a i judo-a, pa me trener uvijek cudo gledao lol
Inace nisam imao nikakvih problema sa koncentracijom niti ikakvih drugih, chak sam se bolje koncentrisao i treninzi su mi bili zanimljiviji puno :D
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
m4r3 je napisao(la):
Ja sam znao cesto doci naduvan na trening aikido-a i judo-a, pa me trener uvijek cudo gledao lol
Inace nisam imao nikakvih problema sa koncentracijom niti ikakvih drugih, chak sam se bolje koncentrisao i treninzi su mi bili zanimljiviji puno :D

imao sam ja jednog druga koji je je poslije teshkih napushavanja isao na aikido,njemu je to bilo banja...
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
ne znam, ali ja kad sam pusio nisam nista mogo od sporta radit, kosarku sma probo, nogomet, cak smo imali priliku nekakvi tenis zaigrat dok smo bili uhaljeni.. jedino sto znam da mi dobro ide kad sam uhaljen je trcanje, mogu sprintat koliko hocu dok ne stanem onda je gotovo, pikado nakon dvije tri ruke mi odlicno ide, i stolni tennis. :D ali ovi sportovi s loptom nikako. :S

ne znam zasto ali reko bi da vaterpolisti najvise puse, ne znam ali nekakav osjecaj imam od svih sportova da se oni najvise ubijaju, a i nemoze im se skontat tako lako jer im pocrvene oci i od klora :)
samo ne znam kako je tos pregledima kod doktora. :)
 
27.10.2008
18
0
0
44
@đimi.
i nemoze im se skontat tako lako jer im pocrvene oci i od klora :)
pa meni se samo iskristalisu oci i sve crvenilo nestane, sve zavisi sta se pusi koliko se pusi i ko pusi.
@casper
Mislim da je na vutri dobro napraviti anaerobni trening (sa utezima) ali samo ako je sativa u pitanju jer ti daje malo vise energije a to je vazno za takve treninge, a stondiran ici dizat tegove nema smisla...probo sam i taj trening nije bas imao ucinkovitosti
Prije aerobne treninge (trcanje, biciklizam,hodanje...) nisam nikad duvao vutru jer mi se nekako cini da bi mi trening bio losiji zbog svog tog CO2 ispusenog prije...mozda na vaporizer nebi bilo lose
Posle treninga whey+neka indika=suuuper osjecaj
dodao bi bitnu stavku da thc usmerava paznju odnosno suzava je [literatura:psihologija-vrste paznje - fakultet za sport], tako da sve zaivisi koji se sportovi upraznjavaju, sto bi reklo da individualni sportovi bolje sljakaju, mada opet kazem zavisi i od osobe koja je konzumuira, meni npr. basket i stoni tenis opasno dobro leze sa i bez vu. ruku na srce sa ganjom malo bolje, ali samo mala doza i da je u vecem procentu sativa.

jbg, mora se biti precizan u izjavama :bananabang:
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
ja recimo nemogu košarku dobro igrat napljugan jer onda uvijek bude previše zajebancije, solo akcija, uzimanja lopte suigračima i sl.
 
02.11.2008
10
0
0
34
ufff.....bavim se "hard anaerobnim" sportom(profesionalno)....minimalno 2 ili 3 treniga dnevno....
par puta probao na trenig poslije mkonzumacije.......ne,ne i ne.....nikako.....
ok je za zajebanciju s frendovima,basket,nogomet i to jer si opusten i sve je zajebancija....ali bas prije treniga nikako u mom slucaju......
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
to brže kucanje srca, disanje koje je malo teže i opušteni mišići zasigurno nisu pozitivne i jače strane koje bi nam poboljšale fizičke predispozicije...ali s druge strane, primijetio sam, barem u mom slučaju, da treba malo pričekat da se organizam opusti nakon onog početnog ludila, znači nekih pol sata-45 min, i onda kad već fini šilji ali ne onako početno intenzivo, onda ko da poveća izdržljivost...ali zato jebeš ga, opusti mišiće i nisi više 100% fit i jak, nema šanse...za tu izdržljivost može bit da je za dio kolača zaslužan i mozak koji onda jače radi, pa se možemo sami izvuć "u glavi" za neke teže i zahtjevnije poslove....

uvijek će mi ostat u sjećanju kad sam istrčo na tzk atletici prije 2 god napušen od meni osobno najbolje vutre koju sam dosad ikad pušio od domaji, u 10ipo minuta 3200m...i to samo jer mi davala force u glavi da pratim jednog lika koji se bahatio...tako da sam ga moro zašprintat u zadnjem krugu i ostavit za pola iza, što nije bilo nimalo lako nakon tih silnih metara pretrčanih u šutu...al kažem, danas takvo šta više nikad, trebale bi barem 3 min više, ali brate, ima nešto u toj vutri, ako ne fizički, onda sigurno mentalno da podupire:b_cyclops:
 

badzo

Banned
Banovan
16.10.2008
39
0
0
39
ja kad sam pusio treniro sam non stop,box to je moj sport i basket jedino sto valja je to sto te potakne da radis da treniras,kad krenes neznas stati,bar je tako bilo kod mene....... al nikako nevalja za srce,moze te srcka spucat......... mozes trenirati i ako pusis al kad se napusis da prodje neko izvjesno vreme par sati pa da onda krenes sa treningom,al nikako nevaja posle jointa krenut trenirati a ja sam tako radio,odma posle ...moje neko iskustvo sa konzumiranjem trave i bavljenja spotra te dve opcije nikako neidu zajedno,pogotovo ako se neko bavi profesionalno moze samo jedno sport ili pusenje.
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
blozer je napisao(la):
Ja kad se napušim, .. košarka - ide mi mrtvo. Biljar još bolje, al nogomet nikako,,,,

he he ja sam ima par brilijantnih partija fudbala napushen.kakvi su to bili solo prodori,mastovita igra itd.:icon_mrgreen:
 

Holsten

Aktivan Član
04.09.2008
70
1
0
33
POkusao sam basket dok sam bio napusen i nisam mogao zicer da pogodim i reko nezelim da igram prosto nisam imao snage ono totalno opusten.