trening na vutri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
nema ništa ljepše nego trenirati pod djelovanjem vutre...točno se osjeća svaki mišić....

vaše iskustvo?
ima li tko iskustvo igranja tekme na vutri i kakav je osječaj,sposobnosti,itd?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ima jedan decko negdje metar shezdeset.. 90kg.. kad se napusi zakucava bez beda :hehe::hehe:

Inace.. sta nisi vidio kako arnold bilda? U jednoj ruci uteg, a u drugoj djoka.. pa samo mjenja :b_woot:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kao sto je rekao Brain...idealna kombinacija...wordd...nikako pre treninga...iscrpi te...i ne mozes da se koncentrises na trening...peace
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Po ovom pitanju imam nešto iskustva...

Nikako ne preporučam konzumaciju prije treninga ako se radi o nekom više aerobnom sportu gdje je potrebna dobra koordinacija pokreta, brzi refleksi i eksplozivnost.

Ali što se teške atletike tiče(teretana), jednom sam izveo eksperiment. Konzumirao sam neki mix indice i sative, uzeo sam jednoručni uteg od 15 kg i radio biceps pregib. U jednoj seriji napravio sam ponavljanja kao nikada u životu, mislim da je bilo 45 ili 46x(uz činjenicu da sam mogao još bez problema), a inače mi je tada bio maximium nekih 30 x.
Bitno mi se poboljšala koncentracija i fokus na mišić koji je izvodio kontrakcije.
Experiment imam namjeru ponoviti. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiguranNick

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Licno poznajem nekoliko ljudi, kosarkasi, rukometasi, koji se prije svake utakmice naduvaju i onda razbijaju. :) Ne znam kako im uspjeva, ali redovno smo dok smo bili mladji svi zajedno isli prvo da se napljugamo, a onda na utakmicu da gledamo drugare. ;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Rafazi_pihe je napisao(la):
Ali što se teške atletike tiče(teretana), jednom sam izveo eksperiment. Konzumirao sam neki mix indice i sative, uzeo sam jednoručni uteg od 15 kg i radio biceps pregib. U jednoj seriji napravio sam ponavljanja kao nikada u životu, mislim da je bilo 45 ili 46x(uz činjenicu da sam mogao još bez problema), a inače mi je tada bio maximium nekih 30 x.
Bitno mi se poboljšala koncentracija i fokus na mišić koji je izvodio kontrakcije.
Experiment imam namjeru ponoviti. :)


Haha zirafa u teretani...hahahaha...daj ne shprdaj se sa nama!


cga0186l.jpg
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Evo nemam me dugo i nejavljam se bas cesto, nemam bas puno vremena za pisanje, uglavnom citam, ali o ovoj temi sam se i sam posvetio...
Evo ja na sebi isprobavam trening uz konzumiranje drage nam and mile marihuane.
Rano u jutro dok radim aerobni trenig ispusim joint i odem na lagani dzoging. Mogu samo da kazem da poslije nekih cirka 60min nemam zelju da stanem, jednostavno budem u dobrom tripu. Jednostavno osjecam se dobro. Narocito je dobro ako imate neko dobro mjesto u prirodi... jeednostavno bih prporucio svim ljudima koji imaju probleme sa stresom, jer ljudi jako bistrije razmisljaju dok su u hodu.
Dok radim anaerobni trening (tezinski trening sa tegovima) jednostavno, koncetracija koju u tim trenutcima imam je odlicna, svaki pokret radim totalno kontrolisano, osjecam tacno sve misice koje radim. Da napomenem, dok mi je koncetracija veca, vece tezine mogu da podignem (ali ne dirasticno vece). Takodje mi daje dodatnu motivaciju prije treninga, sto je nekada JAKO bitno, i kad nemam volje za trening ja ispusim jednu pljugu, dam si malo vremena i onda jednostavno dobijem neku volju...
Eh sad na kraju treba reci da nakon dobrog treninga ide jako dobra klopa, a svi znamo sta radi marihuana... mmm to su najukusniji obroci


Ali zelim da napomenem da treba biti oprezan, jer ne znaci da kod svih ljudi isto djeluje.
Meni jednostavno to pase, to su postali moji mali rituali u kojima uzivam i fizicki a narocito psihicki...

evo kontam za koji dan da pocnem raditi i magicne pokrete by carlos.c pod uticajem thc, cisto da vidim da li cu osjecaj energije osjetiti na isiti nacin, ili necu nista osjetiti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiguranNick
17.11.2007
1
0
0
33
Moje iskustvo??? loshe :):)
dojdem na tekmu a prije tog se naduvao Hibridne :):)
noge same idu ljevo desno i zgubljen san bio ko majmun :):)
eto ja vec 3dana ne kurim :):)
veliki uspjeh za mene :):)
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
Rafazi_pihe je napisao(la):
Po ovom pitanju imam nešto iskustva...

Nikako ne preporučam konzumaciju prije treninga ako se radi o nekom više aerobnom sportu gdje je potrebna dobra koordinacija pokreta, brzi refleksi i eksplozivnost.

Ali što se teške atletike tiče(teretana), jednom sam izveo eksperiment. Konzumirao sam neki mix indice i sative, uzeo sam jednoručni uteg od 15 kg i radio biceps pregib. U jednoj seriji napravio sam ponavljanja kao nikada u životu, mislim da je bilo 45 ili 46x(uz činjenicu da sam mogao još bez problema), a inače mi je tada bio maximium nekih 30 x.
Bitno mi se poboljšala koncentracija i fokus na mišić koji je izvodio kontrakcije.
Experiment imam namjeru ponoviti. :)


da...točno se osjeti mišić precizno
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Ja sam par puta dosao na trening napusen i nije bilo bas dobro...
Refleksi su mi bili mrtvi, mrzelo me da trcim, i bar 2 puta lopta me pukla u stomak zato sto me mrzelo da se pomeram............
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
Esho WeeD je napisao(la):
Moje iskustvo??? loshe :):)
dojdem na tekmu a prije tog se naduvao Hibridne :):)
noge same idu ljevo desno i zgubljen san bio ko majmun :):)
eto ja vec 3dana ne kurim :):)
veliki uspjeh za mene :):)

onda nemaš sportske lucidnosti:)))
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Ne bih rekao da je to dobro jer nekako trava mi je vise za odmor od svega i neke psiho-aktivne relacije nego podsticaj za fizicku aktivnost. Pogotovo nije mi ok bit napusen u teretani, nemam motivacije za kvalitetan trening kad sam odvaljen, takodje i hercika uzasno brze lupa i preznojavanje je nenormalno tako da i kad je zdravlje u pitanju nije preporucljivo. Bolje je ipak zapalit kad se dodje poslije treninga, najedes se, zapalis i na zasluzeni odmor... :spcartman:
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
mišljenja sam da sve ovisi o sportu,ja sam se npr naduvao prije nogometa,trčao sam kao lud,ali lopti ni traga ni glasa...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
meni u teretani savršeno odgovara.... dodatna snaga, dodatna motivacija(ufuram se i to je to)
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Jao reko ovdje svi viću "došo ja na trening" došo ovaj, došo onaj.
Pa čovjek nebi reko kolko ovdje sportaša ima, cisto mi dojde da otvorim temu "Vutra Vs. Vutra" mogli be se zvat VVV:). I da napravimo turnir dva na dva, na male golove:)