Treniranje Automatic Kanabisa SUPER TOPIRANJE by CilI

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.10.2013
60
51
18
A ako ovim treningom ganjamo malo duzu vege fazu, zar nije rezultat jako slican kao kod nekog superautomatika samo vezanog(ovdje manja sansa za zajeb?)?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Kakvog superautomatica?
Ovdje je cilj samo jedan...imati 3 glavne grane...produljenje vegetacije i to,to ti je sve li-la....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: olidoboli

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Duža vegetacija da Chill je spominje al ne mora biti da ceš je imati....krajnji cilj su 3 glavne grane a rezultat više grama...kljuć je taj top obavit u točnom trenutku...bar sam ja to tako shvatio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and CilI
30.10.2013
60
51
18
Ak ima duzu vegu,super-autosi su tu ko jednostavnija opcija.Ako nema duzu vegu, mozda bi probao vani,tu bi mogao bit veci prinos all za unutra mi je pre labavo.Radim automatike ali necu primjeniti ovo.

Moje skromno misljenje.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pa koliko ja shvacam te super automatice to su najobicniji automatici gdje dominira sativa ili su 100% sativićni za koju je opce poznato da cvijeta 100+ dana...tako da ne vidim šta si ustvari dobio odnosno zašto misliš da češ dobiti više grama?
 
30.10.2013
60
51
18
Jack-Sparrow je napisao(la):
Pa koliko ja shvacam te super automatice to su najobicniji automatici gdje dominira sativa ili su 100% sativićni za koju je opce poznato da cvijeta 100+ dana...tako da ne vidim šta si ustvari dobio odnosno zašto misliš da češ dobiti više grama?
Pise u opisu straina.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pa u opisima strejnova 50% automatika na tržištu deklariraju sa prinosima od 300-500g...netreba se za tim puno povoditi što se opisa tiće..to je dosta napudrno kod svih
 
30.10.2013
60
51
18
Da al to se misli po kvadratu. Nije vazno,ostajem kod svog misljenja.I za prinos I za ovu tehniku.


Over and out.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Je je pyramid seeds su najjači što se toga tiče, kažu 550 grama po stabljici za automatike, a moji auto purple i auto super hash su dali max 20g po biljci u outdooru...

sve je to marketinski trik
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and CilI

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pa naravno to je isto kao kad proizvođač deklarira potrošnju nekog auta...obično je 20% deklarirana premala potrošnja...a ovdje sa strejnovima je stvar takva kakva je...cak i da se deklarira nekava gramaža realna nigdje ne piše odnosi li se ta brojka na suhu ili mokru tvar...a vjerovatno su tu i u pitanju savršeni uvijeti do mikromilimetra od temp,rasvijete,mixa zemlje,savršenog dozirnja u savršenim trenucima gnjojiva,PH voda,vlažnost ma sve sve....tako da glupo od nas bi bilo povodit se za tim brojkama.
Ja sam od auto super hash-a u oudooru od pyramida lani imao od 50-80g po biljci...kako koja...sve je to relativno...ti si imao manju gramažu a neki lik u Engleskoj je imao 150g po biljci...tako to ide...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Onaj link za "kao superautose" je najobičniji marketinški trik. Cim ima ruderalis gene
nije nikakav superauto. Malo se vise informiranje, kakvu genetiku ima superautos i zbog
čega su bili proglašeni za superautose.

Sad da opet objasnimo tehniku supertopiranja.

Kada seme proklija, izadze iz zemlje mala stabilka koja ima prva dva ovalna lista
/ klicna lista - kotiledona /
To pustiš.

Onda izraste prvi kat koji ima dva prava lista.
To pustiš.

Nato izraste drugi kat.
Tu rezes jedan list, a drugi ne diras. /rezes blizu ob stabiljki, da odrezes i zametak grane/
Nemojte se bojati, ako slučajno ne odrezes dosta blizu stabilke i dobijete tu još jednu granu.
Imacete onda umjesto tri, četiri glavne grane.

Nad drugim katom je mali nastavak trećeg kata.
To odrezes v celoti, malo iznad lista drugog kata koji si ostavio./ list drugog kata koji ne diras /

Bez obzira ako su tri ili četiri grane, uz dobru opskrbu/gnojivo, voda, substrat+10% kompost+20% lepe zemlje/
dobicete dvaput veći urod. To je za posude, ako je to u vanjskom uzgajanju i dobro osvetlenje
još vise od dvaput.

Urod je odvisan od proizvodzaca sjemena. Po urodu su veći oni autosi koji su dobiveni
ukrštenjem ne ruderalisom ampak automatikom. Primjer: Critikal Rapidno auto x White Widow reg.
A selekcijom su izabrali samo one, koji imaju gen za cvetenje od Ruderalis sorte.
 
30.10.2013
60
51
18
Jack-Sparrow je napisao(la):
Pa naravno to je isto kao kad proizvođač deklarira potrošnju nekog auta...obično je 20% deklarirana premala potrošnja...a ovdje sa strejnovima je stvar takva kakva je...cak i da se deklarira nekava gramaža realna nigdje ne piše odnosi li se ta brojka na suhu ili mokru tvar...a vjerovatno su tu i u pitanju savršeni uvijeti do mikromilimetra od temp,rasvijete,mixa zemlje,savršenog dozirnja u savršenim trenucima gnjojiva,PH voda,vlažnost ma sve sve....tako da glupo od nas bi bilo povodit se za tim brojkama.
Ja sam od auto super hash-a u oudooru od pyramida lani imao od 50-80g po biljci...kako koja...sve je to relativno...ti si imao manju gramažu a neki lik u Engleskoj je imao 150g po biljci...tako to ide...
AUto super hash je obicni automatik kojem i pise 55-60 dana,znaci dobio si ocekivan prinos.a da taj isti raste jos tolko dobio bi minimalno 100g nebitno jel duze vega il cvanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lošmi 86

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Piše mu 55-60 dana a piše u i 500-600 grama yeald a još 90% indica pa to odma znaš da nemore tako biti.. a pazi sad sve skupa trajalo više od 100 dana...pa o cemu pričamo lega...500g po biljci nisam uspio dobit ni sa 3 mjeseca vege i fem sjemenom....moraš shvatiti da u biti "super automatici" ne postoje kao takvi... ni ne postoje deklarirani podaci kao takvi....sve su to biljke i samo biljke nisu satelitsko navođeni projektili...o kolicini uroda svake biljke najbitnija je duzina vegetacije i sto smo joj mi omogucili u toj vegetaciji....a ovo što se tebi tamo navodi...neznam 120 dana to ti je iskljucivo zbog sative koja cvijeta u prosjeku 50% duže od indice
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ja sam topirao 4 automatika, i 1 netopiran, auto jet 47, samo sam 2 zenke dobio i to topiranje, mnogo veci je urod bio i na slikama se dobro videlo, a sadio sam i bez treninga samo lst lagani i mnogo manji urod je bio, znaci ja toplo na vreme preporucujem svima topiranje automatika, vege mi nije produzena iz ko zna kog razloga, al je urod bio najbolji do sad sto sam dobio od jet47, prelepi vrhovi puni, top sam ih u 11 i 12 danu od kako su izasle iz semena, prezadovoljan sam, od 2 biljke topiranje koje po specifikaciji seeds banke daju pojedinacno oko 45-55 g ja sam od 2 dobio 133 g i vise nego zadovoljan, topli savet svi TOPAJTE :)
Chill doktorcina ;)
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Hmm, pošto ću ovo ljeto sadit automatike interesira me topping. U biti cilj je rezat na trećem paru listića, al na koju foru se po produlji vege faza nije mi jasno? Zar neće oni uvijek počet cvjetat u isto vrijeme?
 
05.04.2012
12
0
1
48
ww, jack i nl automatici od rqs po 5 kom i sve ih planiram topirati, i imam samo jedno pitanje, da li ti ako im produzis vegu za te dve tri nedelje rastu brze ili sporije (na primer ako je u 30-tom danu ne topirana na 40cm visine da li ce topirana u isto vreme biti visa ili ce pak kasniti za njom) i da li na kraju prerastu visinu ( nekako mi se duplo veci urod i duzu vegu podrazumeva i veca biljka...) a sto se puza tice iskreno verujem da si u pravu sto se stresa tice, i cak ako cemo analizirati vasa iskustva niko bez njega nije dobio produzenu vegu, ili ja bar nisam ispratio da jeste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.