Treniranje gandže (toping, mainlining, scrogg, sog) Video tutoriali (eng)

Canna Hesi Mills Nutrients

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
98
482
53
34
Zanimljiv je sog meni , da li je izvodljiv u dwc sistemu u boxu V125 D100 S 100 ne znam ali mislim da cu saznati uskoro zbog ulja nazalost. Hoce li sog dwc da mi skrati vreme growa?

Poslednja izmena:
Sviđa im se: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
2.732
15.070
358
30
คภ๔г๏๓є๔ค
oce sog ce nesto smanjit vrijeme grova i sazrijevanja jer idu odma na 12/12 jako brzo se u maloj posudi dogodi root bound i krene u cvjetanje jer joj ne preostaje nista druga a onda opet prije sazrije jer svaka biljka ima jako malo mase vrhova pa naravno prije to i privede kraju

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
277
1.150
143

Tražim ..tražim ... gde ovo da postavim ... sam pojam stalk splitting pretraga ne registruje ..što znači da nije bilo do sad u postovima .. ili ?

Zanima me jel radio neko ovo ? Poenta je prema ovom uzgajivaču - da pred kraj ..tj nedelju dana pred branje , probušiš stablo u osnovi ... neko proreže skalpelom i umetne štapić .. a kad je stablo drvenasto ko ovo u videu - onda mora bušilicom da se probiju rupe .. Ekekat je neko dodatno bujanje trihoma kao reakcija na oštećenje biljke .
A ?

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
2.732
15.070
358
30
คภ๔г๏๓є๔ค
radi jel sa time biljki saljes signal da ju nesto napada i da se blizi kraj pa ona ubrza sazrijevanje radili su neki na forumu nema se tu sta puno rec kao i svako silovanje biljke u zadnja 2 tjedna ce ubrzat sazrijevanje trihoma to su jos i groweri old school skuzili ja sam osobno u outdoru radio to da kad bi ih zadnja 2-3 tjedna htio pozurit a one su tu manje vise gotove onda samo lagano nogom na dnu stabla biljke uz remlju nagazim stablo i izvalim biljku malo na jednu stranu i sa time popoca jedan dio korjena i one skuze nakon dan dva da nesto nije u redu i ubrzaju sazrijevanje radi tih ostecenja