Tri sjemenke tek proklijale

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.12.2010
7
0
0
48
Prije desetak dana stavio sam tri sjemenke u malu kolicinu vode i izasle su klice iz svake. Molio bih nekoga da me uputi o daljnjoj radnji i da naglasim da imam mali fini podrumcic i zelio bih tamo uzgjiti sve tri. Od opreme nemam nista pa bih milio nekoga tko ima zivaca i volje da me upucuje, bio bih mu jako zahvalan posto nisam nikada sadio a ne kuzim te lumene i ostale zajebancije. Koliko je podrum pogodan za uzgoj, temperatura je 13 stupnjeva, vlagu nisam izmjerio jer nemam s cim a mslim da je ima dovoljno. Unaprijed hvala osobi koja ima vremena da me vodi ka dobrom urdu
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Hoćeš i da zaljevamo umjesto tebe?
Piše ti sve na forumu, znaš pisati, dakle znaš i čitati.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Tarki ti je ozbiljno odgovorio.Ložiš vatru a zeca(opreme) nema:eek:hno:
Čitaj temu unutarnje uzgajanje,sve ima,od a do ž.
Izbrisat ču ti drugu temu o podrumu,nema smisla da spamaš...
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
savet citaj bar tri meseca po celi dan vutra forum pa tek onda probaj sa domacicom.podrum je idealno mesto pogotovu leti citaj i probaj
 
19.12.2010
42
8
0
33
Nije lakše čovjaku reči što ga zanima i uputit na pravi put (to vam je niti dvadesetak minuta pisanja) nego da sad čita na tisuće stvari o kojima nema pojma (barem ja ne razumijem 70 % izraza ovdje )
 
19.12.2010
42
8
0
33
Nije lakše čovjaku reči što ga zanima i uputit na pravi put (to vam je niti dvadesetak minuta pisanja) nego da sad čita na tisuće stvari o kojima nema pojma (barem ja ne razumijem 70 % izraza ovdje )
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
A šta ti nije jasno? Ovaj bi sve na pladnju,nebi ni pročitao koju temu prije nego pita nešto. Ja sam čitao 3 puna mjeseca i sakupljao informacije prije svog PRVOG posta ovdje. Za koji qrac su se ljudi trudili i pisali opširno tutoriale kad čemo svaki dan na ista pitanja odgovarati. Neću iz principa! Radije sam ovo sve natipko nego da sam mu crto nešto što već ima na forumu.
Isto vrijedi i za tebe. Htio sam samo za tebe crtati raspored ventiltora,lampe i ostale fore,jer ono što si ti u svojoj temi stavio nema logike ni malo,ali sad neću,pa ti kritiziraj par minuta nakon što si se registrirao.
 
19.12.2010
42
8
0
33
Nije lakše čovjaku reči što ga zanima i uputit na pravi put (to vam je niti dvadesetak minuta pisanja) nego da sad čita na tisuće stvari o kojima nema pojma (barem ja ne razumijem 70 % izraza ovdje )
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
:2flip::2flip::2flip:
:nana::nana::nana:

Nemoj ponavljati postove ko retard.
Samo zato što si ljut što nitko ne želi čitati umjesto tebe, ne znači da se moraš ponašati ko budala.
Nitko od nas nije imao pojma prije no što je došao ovdje i pročitao sve, pa krenuo s growom i onda dobijao savjete.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N