Trip na travi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.12.2016
4
0
1
123
Najbolji tripovi se desavaju dok si napusen SAM,bar se meni tako desava,znam da zapucam kod ortaka,navarimo se kvalitetnom dzidzom i sad sto bih ja cutao zavaljen na kaucu kako bi me samaralo vise i kvalitetnije,toliko ortak razvaljuje sa meni nekim nebitnim temama,nekad se skoncetrisem i slusam do kraja uz povremeno ubacivanje,al nasao sam foru kako da zavaram ortaka hehehe,kratkim pitanjima,kako to,zasto,na koju foru radi i sl. Tako on pocne jos vise pricati,objasnjavajuci meni stondiranom :razvaljen:: dok se prica vrti odvojim par trenutaka ili preciznije ODVOJIM se na kratko vreme kako bih bio osamaren od ´ruke´ moje voljenje maje. Zato najvise volim da zabodem sam uz kvalitetnu pljugicu i odlutam u neke nove prostore,neke nove horizonte,sto se tice muzike,zna itekako da me podigne neka kvalitetna,razumem je u potpunosti,cujem svaki ritam,svaku notu,svaku rec u pesmi,onda se smejem sebi kako sam pesmu koju sam slusao duze vreme napokon skontao u fulu,ma ima dosta +/- tripova. Jednom sam cak,vracajuci se od burazera sa stricem u kolima,zavaljen na suvozacevom mestu vidjao puteve koji nisu postojali,put je bio krivudav,njivski,mozda je bas to uticalo da ja vidim neke nepostojece puteve(krivudav njivski put,tisina u kolima,zavalljen na sedistu). Svasta se znalo izdesavati na maji,samo pozitiva i natura braco moja :) peace
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S