Trip na travi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.04.2009
34
3
0
35
kakav vam je trip i koje efekte cesto ili manje cesto osecate kad ste napuseni.

ja cesto imam dosta realne zvucne halucinacije, ili mislim od stvarnih zvukova da mi se prividjaju, u glavi mi se stvaraju melodije sasvim nepoznate, muziku osecam u detalje. mogu skroz da analiziram svoj mozak, psihologiju ponasanje uzroke i tako to, razumem stvari koje mi treznom uopste ne padaju na pamet, uglavnom samo kad solo varim. kad hodam kao da uopste ne kontrolisem misice nego samo posmatram.
ima toga jos dosta ali je malo teze opisati, ogladnim kao stoka svaki put da dodam

nisam nasao ovakvu temu na forumu, brisite ako vec ima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Coa420
22.04.2009
34
3
0
35
kakav vam je trip i koje efekte cesto ili manje cesto osecate kad ste napuseni.

ja cesto imam dosta realne zvucne halucinacije, ili mislim od stvarnih zvukova da mi se prividjaju, u glavi mi se stvaraju melodije sasvim nepoznate, muziku osecam u detalje. mogu skroz da analiziram svoj mozak, psihologiju ponasanje uzroke i tako to, razumem stvari koje mi treznom uopste ne padaju na pamet, uglavnom samo kad solo varim. kad hodam kao da uopste ne kontrolisem misice nego samo posmatram.
ima toga jos dosta ali je malo teze opisati, ogladnim kao stoka svaki put da dodam

nisam nasao ovakvu temu na forumu, brisite ako vec ima
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
mene je isto lovilo prije kada se sjetim :D ... da mi dijelovi tijela polako gore ili vidim svoje ruke i noge kako lete po ormarima i neke cude hale ali to je bila neka extra marihuana... :spliff: sve u svemu kada sam high i kada imam vremena za razmisljanje otvori mi um o cijelom svijetu koliko para ima na svijetu i kako cu ja jednom imati barem neke pare u tom svijetu da ljepo bogato zivim... i stalno svaki put taj film, i naravno deja vu me hvata uvijek dok sam high :D
 

seeders

Aktivan Član
05.01.2010
91
2
0
33
DJSoFasT je napisao(la):
i naravno deja vu me hvata uvijek dok sam high :D
Mene isto hvata deja vu...
Svaki put zabrijem da sam to sve već sanjao što se događa i zabrijem da znam kako će sve završiti, ali nikad tako ne završi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grdann

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
seeders je napisao(la):
Mene isto hvata deja vu...
Svaki put zabrijem da sam to sve već sanjao što se događa i zabrijem da znam kako će sve završiti, ali nikad tako ne završi...

e tocno to... brijes ono koda sve mislis kako ce se dog nes i to ali se ne dogodi... e bas to zabrijavanje :D na kraju 10 stvar se dogodi xD
 
17.05.2010
40
3
0
33
xD ja se nekako zatvorim u sebe, pokušavam što više proanalizirati osjetila, najviše ono opipa, uvijek mi je toplo, i osjećam se musavim xD , čudno, da, ali kad pijem vode ili kad mi se stvori slina, jako mi smeta x-S
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Neznam kad smo vec kod ovog cuo sam da tinejđeri koji konzumiraju travu 3 puta vise misle na samoubojstvo i krajnij smisao života
 
01.06.2010
1
1
0
44
mene opali prava paranoja, pocnem pricat i onda skontam da to nikako nema smisla i da se ofiram bez veze, pocnem se vadit pa napravim jos gore, onda se pocnem smijat pa ne mogu prestat, ma koma u glavnom.
E onda sam skontala da je puno bolje da se sexam nego da se**, tako da to i praktikujem.

P.S.
treba li napomenut da moj muz u tome uziva puno vise nego u tome da ja blelecem.
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Kako kad, sve zavisi od robe. Neki put se isparanoišem (to nikako ne volim), neki put se samo smejem (to ekstra gotivim), neki put razmišljam, neki put sam skroz normalan ali imam istančaniji sluh, neki put postajem agresivan... Sve zavisi, što je najgore nikad nisi na čisto kako će te voziti trava, ali bar se nadaš najboljem. :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Uglavnom pozitivan.
Volim kada nešto kreativno napravim to isto pogledati nakon što zapalim.
Razne vrste glazbe me također znaju dobro provozati.Rijetko,gotovo nikad crnjaci!.A posebno su mi drage situacije koje se mogu desiti 'na dimu' od kojih neke uopće ne mogu definirati ili objasniti.
Jednom prilikom nakon dobrog bonga,pustim si neke pjesme,oslonim se laktovima na prozor jer mi noge nisu bile baš u funkciji:),pogledam prema vedrom nebu i ugledam jedan,jedini oblak na njemu.Prelijep!!!Prema tom oblaku leti avion i ostavlja dugačak bijeli trag iza sebe.Zanimljivo jer su to bile jedine 'slike' koje sam vidio na nebu.U trenutku kada je avion ulazio u taj oblak moju pažnju je odvukla jedna pjesma i jako teško sam ju preživio,tj koliko sam ih poslušao 2-3...nisam siguran.Uglavnom,veliki udah kisika i come back uz jedno veliko uhhhhhh...šta je ovo bilo :)Volim odljepiti,ali moram biti sam da bi potpuno uživao.
U tome 'povratku' u stvarnost sjetim se oblaka i aviona.Pogledam prema nebu....oblak stoji i dalje a avionu ni traga ni glasa.Ok,bio sam odsutan 10-15 minuta,neznam :(...vjerovatno je preletio,otišao....
Bijelog traga nema ni ispred oblaka a bio je dosta dug, niti iza oblaka.U potpunosti se raspršio.Logično :)
Međutim,zašto ja volim dobar dim,.....nakon što sam pomislio 'logično' iz oblaka je izašao avion i ostavljajući i dalje bijeli trag iza sebe nastavio let u meni nepoznatom pravcu.Dugo sam promatrao avion i pogotovo taj bijeli trag iza njega jer je u dugačkoj,dugačkoj crti bio spojen sa oblakom ali samo u jednoj točki tj,na izlasku iz oblaka.
Linije ulaza nije bilo....
Pozdrav svim ljudima dobre volje :)
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S