Trip rad i kako ga ponoviti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.09.2010
3
0
0
32
Pre svega pozdrav svima,clan sam vec nekoliko godina,mada se nesto i ne secam da sam ikada postao ista pa reko ajd sada kad me bas muci jedan problem,pa da pocnemo.....


Redovno zadnja 3 meseca drug,drugarica i ja varimo tzv hybrid i neki skunk,e sada kao sto to i biva razvio sam toleranciju da i taj skunk, od kojeg sam posle 2 cima padao pod sto, pusim kao cigare bez nekog znacajnog efekta.....pa smo mi kontali kao ajde neka pauza dan-dva-tri pa opet,i sada taj drugi dan,radio sam u jagodnjaku i ruke su mi bile u vodi koja je pomesana sa sistemicnim fungicidom "Privikur", imao sam otvorenu ranu tako da mi je taj isti fungicid usao u krvotok,to vece smo uzeli da pusimo taj hybrid koji inace ima slabiji rad od skunk-a,pusili smo drugu buksnu ispod mog stana i odma posle pusenja sam usao unutra malo da hasam pa cu kao da spavam i tu pocinje rad koji sam samo tada iskusio i zeleo bih svaki jebeni dan, pa ajde da vam opisem mozda neko prepozna simptome.

Poceo sam da osecam jak pritisak na glavu i vrtoglavicu na nekih 5-6 minuta,posle toga cujem jebenu krv kako mi struji kroz usi, prolazi me ona prijatna jeza, osecaj je toliko dobar da moze da se meri sa orgazmom,mogao sam kroz zatvoren prozor da cujem muziku na telefonu koja je svirala jedno 50tak metara,mozda malo jace od mog stana na prvom spratu......

e sad da ne duzim, ovo je sto sam probao da konzumiram zajedno sa gandzom u nadi za deja-vu od te veceri ali neuspesno :

bromazepam 3mg + 2l piva + 3 buksne ~ uneto u organizam u periodu od 1h

leksilijum 3mg + 1l piva + 3 buksne u jednom krugu od 4 ljudi ~ uneto u organizam u periodu od 10 minuta

abstiniranje 1 dan + 5 buksni ~ uneto u organizam periodu od 2h

sad planiram abstinirati 2 dana,samo nikako da se nakanem......


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ako iko ima ikakva saznanja pa da kaze, da postoji neka supstanca u tom privikuru koja bi mogla da toliko
amplifira efekat marihuane, ili nesto drugo nije bitno sta, mnogo bih bio zahvalan!
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
ne budali, koji ce ti ***** leksilijum, jel znas uopste njegovu svrhu ? naletio si na dobru gandzu, opralo te i to je to....mozda si taj dan bio umoran ili nesto, pa je efekat bio jaci, nema potrebe da loces 2l piva u jedan sat i pusis 3 buksne...uzmi radi nesto cijeli dan da budes umoran kvalitetno, navece se istusiraj popij 2-3 piva i koji dzok spali (ako vec ne zaspis od umora) pa ces da vidis vasara u glavi


al stvarno prijateljski savjet, mani se tih lijekova i budalastina, uzivaj u vutri
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja imam saznanje da je lexilium i bromazepam isto, a mislim i da ti ne trebaju sedativi niti mesanje hemije sa vutrom... mozda da probas ponovo sa fungicidom :eek:hno:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420
13.09.2010
3
0
0
32
BoRaiCho je napisao(la):
ne budali, koji ce ti ***** leksilijum, jel znas uopste njegovu svrhu ? naletio si na dobru gandzu, opralo te i to je to....mozda si taj dan bio umoran ili nesto, pa je efekat bio jaci, nema potrebe da loces 2l piva u jedan sat i pusis 3 buksne...uzmi radi nesto cijeli dan da budes umoran kvalitetno, navece se istusiraj popij 2-3 piva i koji dzok spali (ako vec ne zaspis od umora) pa ces da vidis vasara u glavi


al stvarno prijateljski savjet, mani se tih lijekova i budalastina, uzivaj u vutri
da, znam i svrhu i efekat leksilijuma.....pa uvek umoran varim,jer i ako nemam nekog posla uzmem rolere malo da se izduvam......

-- nisam naleteo na dobru gandzu jel to isto pusimo vec mesece dana samo 2 strain i znam da je to bio taj pufnasti hybrid kao sto uvek i bude.....

Bogeyman je napisao(la):
ja imam saznanje da je lexilium i bromazepam isto, a mislim i da ti ne trebaju sedativi niti mesanje hemije sa vutrom... mozda da probas ponovo sa fungicidom :eek:hno:
koliko ja znam nije, posto je lexilium na biljnoj bazi ako sam u pravu....nesto me mrsko da palim google....al da,tako ce i biti najverovatnije ako posle 2 dana abstiniranja ne bude tako onda malo ruke u fungicid....inace post cu feedback ako bude isti rad,malo cu google pa da vidim sta bi moglo da reaguje sa thc ili da ponistava rad cbc-a u marihuani,jer mogu garantovati 100% da bi vam se svideo rad :)
dizzeeland je napisao(la):
Bezveze baš, nemoj miješati kemiju i prirodu..
u tom slučaju nestane suština i sva bit trave.. :(
reci to imunom sistemu.......da mogu negde otici da se iskuliram par dana bez marihuane verovatno bih tako nesto vec uradio....mada podrzavam to "ne mesati prirodu sa hemijom"
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
i da, posto ne znas ni sta gutas cisto da stavim: LEXILIUM (bromazepam), jedno te isto i od biljne baze nema ni b, edukuj se malo pe nego sto nesto ubacios u sebe, dovoljno je procitati na kutiji ispod imena sta pise ako je komplikovano citati uputstvo ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.