Tripic :@

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.11.2011
2
0
0
32
Pusim tru oko 3 godine u zadnje vrijeme kad su poceli da se pojavljuju loshi tirpovi smanjio sam...Jer kad sam bash navaren pocinjem da budem mrzovoljan,svi mi smetaju, nervozan, nesiguran, paranoican...:/ To mi se deshava zadnjh nekoliko mjeseci...Prije toga mi je sve bilo ok...Razmishlao sam da se javim nekom psihologu ili psihijatru al mislim da nema svrhe jer mi se to deshava jedino kad sam dobro navaren? Ljudi zelim da vratim one stare tripice :) Kad je sve bilo ok :icon_lol::banana_rasta:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ja negdje zadnje 3 i po, 4 godine ono bas redovito (pih, koja riječ) pušim, i mogu rec da se "trip" samo poboljsava.... puno vise stvari napusen mogu radit, ic na faks, pricat sa starcima itd..... prije u srednjoj nebi imo muda na sat otic, a sad nema mjesta gdje nebi mogo otic napusen


mozda je do tebe, mozda neke stvari nisu na mjestu, probaj malo stat jer ako si nesto sjeban u zivotu vutra to moze i pojacat pa zna bit neugodno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Stari tripici :) će ti se vratiti samo ako se i ti vratiš u to vrijeme.S jedne strane nemoguće,sa druge moguće...
Meni tripovi uvelike ovise o načinu života i okruženju....tako da,nije problem u travi u većini slučajeva, već u tlaki koja je prisutna oko nas.Ako je i kod tebe slično,pokušaj razmisliti šta uzrokuje loše tripove.
Pa možda onda izvadiš vizu i odeš radit' u SR Njemačku:):joint2:
I da,hehe....dobro došao na forum.
 
11.11.2011
2
0
0
32
ty dobri ljudi :) sinoc i danas sam vario sa drugovima:) lagano je bilo :p Da sve zavisi od stanja u kojem se nalazish trenutno :) I ona stara "bolje vas nashao" nzm sto al se tako kaze :p