Tripsi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.028
358
Ma možeš kako hoćeš, izgubit će na kvaliteti sigurno, miris i okus neće biti dobri, moguće da se ubuđaju vrhovi zbog mrtvih buba. I da, pušit ćeš bube. Ako ti ovo sve ne smeta, nemoj ih prat.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roki123

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Da li je štetno je zapaliti? ionako izgore u rizli a sad što se tiče okusa mirisa..ne znam za 3 biljke ,sta se desava u tegli.ako je imao neko iskustvo ako ne onda ćemo prat..ne bi prao 3 bilje ,sta se desava u tegli,oni se hrane sokom ,biljka je ubrqna i osušena da li se tu prekida njihov ciklus???? Hvala...tj..sta biste VI napravili sa 3 bilje kroz pranje ili jednostavno u RIZLU ili VAPE
Nema toliko znanstvenih istraživanja koja podupiru ili da ili ne stranu ovog pitanja. To jednostavno nije nešto što je posvećeno i vremenu i novcu. Stoga je korištenje nekog zdravog razuma ono što ovdje treba učiniti. Ako se pitate koje su nuspojave pušenja grinja pauka, u ovom trenutku to je prilično nejasno, jer još jednom to zapravo nije testirano. Recimo to ovako, da bi to testirali, ljudi bi zapravo morali volontirati i pušiti vutru koja je zaražena paukovom grinjom tijekom duljeg vremenskog razdoblja, a to nitko ne želi učiniti. Međutim, za pretpostaviti je da se može pojaviti neka iritacija grla i pluća, u najmanju ruku, ako ne i neke prilično gadne infekcije. Zaključak je da pušenje vutre s grinjama pauka vjerojatno nije najbolja ideja.
Ako hoćeš onako iz iskustva...ja sam ih pušio zajedno sa hedovima i ništa mi nije bilo, jbg. tko ne riskira ne profitira smiley9934. I da curali su se fino zajedno sa hedovima u staklenci, ostanu živi al ne dugo :joint2: smiley9934. Što se tiče kvalitete, vjerojatno je nešto slabija ali neprimjetno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roki123 and Travan

Travan

Aktivan Član
27.06.2021
187
1.146
143
Ja isto imam problem s njima prvi put, ili sam prije imao ali sam znao :p
20220610_085201.jpg
Valjda su to oni..
Kao što vidite nevidi se dobro nego loše

Našao sam ove plave ploče sa ljepilom baš za hvatanje kalifornijskog tripsa pa ćemo vidjeti..
20220610_131810.jpg
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
I ja bih rekao da su tripsi. Ploče će pohvatat eventualno leteće :).
Inače, odrasli tripsi su mali insekti koji se brzo kreću, dok mladi tripsi izgledaju kao sićušni blijedi crvi na lišću.
Tripsi mogu doći u mnogim oblicima, od crvljivih nimfa do tamnih ili zlatnih krilatih insekata, ovisno o fazi života i mjestu gdje živite.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Saša443

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
To nije od njih :). Oni probijaju lišće ustima i isisavaju sve dobre stvari, ostavljajući sjajne (ponekad ljudi misle da izgleda ljigavo), srebrne ili brončane mrlje gdje god su listovi ugriženi. Mrlje su veće i nepravilnijeg oblika od ugriza koji su ostali od grinja pauka. Ako potraje predugo, zahvaćeni listovi mogu početi umirati.
Ma ne brini previše, biljke su ti već u završnoj fazi, hedovi su za prste polizat, izgurat će one bez ikakvih problema do kraja.:) Samo nastavi tako, lijepo to izgleda:thumb:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443 and Travan

Travan

Aktivan Član
27.06.2021
187
1.146
143
Samo da natuknem da sam popločao malo pod u boxu s ovim plavim za tripse da nemoraju skakat s listova ili letit :D a nebi sad opet otvara box da slikam jer iovako mi se ponavlja panel u prostoru oko
:spliff:
Edit: hvala Badi kralju rasteretio si malo taman sam bio na rubu lol :D :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

roki123

Aktivan Član
11.07.2013
162
1.778
143
Negdje Ispod 50 paralele
Hvala svima..ali malo sam prošao strane forume....brate kako kaže jedan.ako si ikad kupovao na ulici za sebe ONDA SI POPUSIO BRDO BUBA..HAHAHHA ..pozdrav ekipa i naravno pusi seeee...jednu mi zahvatilo u 8 mj.cvatnje..miris nije pao,okus malo prinos najviše. hahaha poz..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Travan