Triptank's Orange Bud & Think Fast

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
GROWTENT: SJ Dark Room II (150x150x200)

RASVJETA: vege- GIB lighting MH 600w growth spectre, azerwing reflektor, pro gear prigušnica;
cvjetanje- Gavita pro 1000w DE

VENTILACIJA: ispuh primaklima PK160 (temp and speed ctrl), 2 ventilatora za miješanje zraka u boxu, primaklima eco coco filter (za svaki slučaj jer prošli grow nisam koristio filter), upuh pasivan

TEGLE: 5 kom od 20 l ( u njih je stalo 135 litara zemlje, u svaku 27 l)

ZEMLJA: Plagron lightmix

GNOJIVO: Advanced Nutrients -voodoo juice, tarantula, cal-mag, bud blood prah, big bud, carboload, overdrive, Sensi grow a+b, Sensi bloom a+b, hesi ph -

DODACI- ph metar, ec mjerač, kalibracijske tekućine, RO sistem Aquili, 4 termo-hygro metra, beskontaktni toplomjer, pipete za doziranje gnojiva, uljni radijator pločasti (po potrebi), odvlaživač električni 300w proklima, sitnice razne
image.jpeg

STRAIN: Orange Bud fem DP
(5 kom)

Pozdrav svima! Za početak par riječi o strainu.Orange bud sam pušio jednom prilikom prije 7-8 godina, kada je dofurao bio frend iz Amsterdama par grama.Aroma, miris i doživljaj mi se urezao duboko u sjećanje toga dana pa sam se odlučio posaditi ovu sortu.
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg

METODA KLIJANJA:
image.jpeg

Hranjenje počinje kad biljke budu 9-10 dana stare, Ph spuštam sa hesi ph- na 6,3. Vodu miješam RO i špinušu tako da EC bude ~0,4 ms (200ppm). Temperaturu mjerim na listovima beskontaktnim toplomjerom (27*-28*), vlažnost varira od 40% do 55%, a temperatura zraka 29*-30* light on. 23*-24* light off. Lampa je trenutno na 45 cm ali spuštat ću ju postepeno. Režim 18/6 ću furat nekih 4 tjedna. Biljkama je danas 3. dan života, u planu je topiranje i rastezanje lagano, kada bude vrijeme za to.

Situacija u boxu:
image.jpeg image.jpeg

Pretty girls (odozgo):
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg




Sa strane:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg

Update sa slikama ću raditi svaki dan prvih 15-20 dana ( ako je dopušteno pravilnikom) , nakon toga svakih 5-7 dana otprilike ili kad se dogodi nešto vrijedno update-a.

To bi bilo sve za početak, sad idem glasat da me ne bi pekla savjest kasnije.
:joint2:
 
Poslednja izmena:

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Hvala na podršci !

@Stipe -Samo prvih 15-ak dana bi stavio svaki dan slike najviše zbog sebe, poslije toga svakih 5-7 dana. Dobro će to biti za one koji budu čitali dnevnik kad bude gotov ili u kasnijoj fazi, da dobiju predodžbu o razvoju biljke u samom početku.

U ovom dnevniku ću na kraju opisati detaljno Brown Paperbag metodu sušenja , proces curinga i svoju verziju priprave Butane Hash Oil-a. Smoke report možda preskočim, ili će biti jako kratak i jednostavan jer nisam dobar u karakterizaciji mirisa ,okusa itd.

Edit: malo sam razmislio, neću radit update svaki dan
 
Poslednja izmena: