trnci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.10.2007
46
0
0
45
znalo mi se par puta desiti da doslovno odrvenim od trave,
kad bi bila neka jacha il kad bi se jednostavno prepljugao.
u pravilu je odrvenjenost dolazila s muchninom.
zanima me ima li jos takvih slucajeva na forumu?
jednom mi se desilo da sam i par dana poslije jos uvijek
osjecao tu odrvenjenost, po cijelom tijelu, ukljucujuci i usta - usne, jezik...
zube ne! :vb_kez:
ima li to veze s prskanim stuffom?
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Meni zna nešto slčno biti ali mi to bude ugodna pojava onako kao lagana otrnutost ali nije to baš otrnutost i poneki trzaj tijela tu i tamo vrlo ugodan osjećaj meni
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Meni se to desilo pre dve godine.Dva puta.Jednom sam bio utrnut 4-5 dana.Bas je bilo zajebano.Ne znam sta je u pitanju,a ono trnu prsti,jedem trnu usne,ne osetim nista.Mislim da nema veze sa prskanjem ali ne smem nista da tvrdim.Znam samo da sam se od te vutre tako napusio da je to bilo neverovatno.
 
11.10.2007
46
0
0
45
o fala qrcu ima jos neko osim mene ko se pretvara u u drvo kad se posteno naduva! :icon_mrgreen:
ma znam jos samo jednog frenda kojem se to nekoliko puta dogodilo.
chudno je, trebalo bi istrazit to.
sta to thc okine u organizmu da tijelo dodje u to stanje...? retoricki ja to, onako...:signs054:
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
tko zna,sve ovisi do osobe, i do njene psihe i organizma. moj frend npr., se počne savijati kao da je od gume... da se strgaš od smijeha
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pa sta vi decki niste nikad culi za izaz "stoned" ? :icon_lol:
Jako dobra indica u dobroj kolicini i taj filing je skoro pa zajamcen prosjecnom konzumentu..
Trava koja je na nasem trzistu je jako jaaakkkkoooo losa.. cak i kad naleti ulicna "najbolja" negdje bi ju smjestio medju losije koje mozes dobit u San Franciscu npr..

Cast veoma rijetkim "lutrija iznimkama" i growerima sta su stvar uzeli u svoje ruke.
:sick:
 
11.10.2007
46
0
0
45
stoned? chuo? ja? pa ne zvao se ja stoned_cow, :cow_yellow:
narafski da sem chuo, al ako me zelite uvjerit da sam pushio
dobar stuff kad mi se to desilo i da mogu bit sretan zbog toga,
onda nek vam bude. meni samo bilo cudno zasto se i drugim
ljudima to ne desava. al filing mi nije ni najmanje simpatican.
i meni vec pomalo pun klinac nestasice i losih vutri, mislim da cu
i ja uzet stvar u svoje ruke uskoro. :watchplant:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Gle.. definitivno ne iskljucujem mogucnost da je bila prskana pa da je taj stoned pomjesan sa smecem kojim je poprskana stvorio neku nelagodu.. dapace.. veoma moguce.
Ako stvar uzmes u svoje ruke i steknes malo iskustva najbolje ces sam znati kasnije procjenit jel ti se ista slicno desilo sa home grown ili je bila iznimka i po tome zakljucit nesto konkretno. :bis:
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
kakvu travu puše rastafarijanci na jamajci? trebala bi biti jako dobra kvaliteta kad je puše svaki dan cijeli život a ne razore si pluća
 
05.06.2012
1
0
0
34
Pozdrav svima. Zeleo bih jedno pitanje samo.. Pre neki dan duvanili smo drugari i ja.. ispusili oko 4 buksne i bas me je puklo.. Inace, pocetnik sam u svemu ovome pa zato i pitam.. Nisam znao da li ovde treba postaviti temu, ako je na losem mestu neka moderator obrise. Inace, drugi dan posle pusenje osecam da mi noge trnu, kao da ih ne osecam... Vec je pocelo da me nervira malo.. Da li je ovo normalno? i da li se nekome desavalo isto ovo? Nikada mi se ovo nije desavalo do sada.. Hvala unapred!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
4 buksne,ajoj...pa meni znala glava utrnit od malog keca:icon_lol:
Napominjem,ne špricam sa ničim svoju gandžu.Ajd'bog,ne sekiraj se...dok se budeš ženio proći će :icon_lol: