Trudnoća i duvka?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.04.2009
53
6
8
41
zorg555 je napisao(la):
tako je doktori su budale ko jebe njihove silne škole koje su završili i njihova istraživanja sve je to zavjera američke vlade da nebi pamučna i drvna industrija propala jer cannabis daje bolja vlakna i bolji papir.
najbolje znaju neobrazovani napušeni jamjčani i američki reperi pa njima se djeca rađaju za jointom u ustima i bolja i pametnija od drugih.

kakva zabrana trebaju trudnice svaki dan bit napušene napijene i nafiksane da bi rodile super pametno djete.
Od druga zena nije vadila dzoks iz usta,dijete 2godine znaci fenomen,pametan,brz,nikakve probleme,lep,normalan,pravi djavo... toliko mada treba razmisliti.... od slucaja do slucaja...
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
ma nije tesko malo pauzu napraviti, novi zivot je nesto cudesno i trebas mu dati optimalne uslove da se razvije.
Mada pomaze kod posle porodj. depresije,ko je ima,preporucujem :icon_lol:
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
mislim da nije teško barem dok se nerodi i onda ako žena doji još 6 mjeseci barem.....ali imam tri primjera di su cure fakat pušile, pušile i pušile i djeca su turbo i zdrava i razvijaju se fenomenalno i sve to zajedo...ali ja sam uvjerenja da ne...barem ja nisam dao ženi tih godinu i pol...iako i dalje doji ali i puši i stvarno nikakvih problema...dapače dete je naprednije od 70 posto vršnjaka....
 
25.11.2012
30
7
0
43
mislim da su na ovom forumu većina ljudi "teški" pušači, odnosno veliki obožavatelji marihuane koji ne mogu zamisliti tjedan bez konzumacije iste... zato ljudi, muškarci, prije nego krenete osuđivati trudnice koje povremeno vuku dim, ili dva, sjetite se, da se beba nosi 9 mjeseci. 9 mjeseci! ne dva-tri tjedna, koje bi bilo teško, ali izdržljivo bez biljke koju svi toliko volimo i cijenimo...
9 mjeseci nije kratak period... pored svih stresnih stvari koje trudnoća nosi, strahova, brige za djete, gdje će stanovati, kako ga uzdržavati, kakav ćeš biti roditelj...preko hoće li se roditi živo i zdravo? na vrijeme? što me to boli s ljeve strane? zašto me udara tako jako? zašto me ne udara nikako? ... itd... mislim da trudnici ne treba dodatan stres koji donosi nagli prestanak pušenja marihuane.
evo vam mišljenje pravog stručnjaka, koja je posvetila 30 godina života istraživanju kako samo marihuana utječe na bebu na Jamajci.... kažem SAMO MARIHUANA, jer su dosadašna istraživanja uglavnom provedena i temelje se, na trudnicama koje su IZMEĐU OSTALOG, koristile marihuanu u trudnoći... da ne duljim... Marijuana / Cannabis Use In Pregnancy – Dr. Melanie Dreher | Patients for Medical Cannabis