Trudnoca, prolaktin i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
@Barbarossa Neka su zdrava i vesela i hvala bogu :)

Ja ne promičem neka konzervativna razmišljanja.....nedaj bože...pa to sam ja :D
Tako da me krivo ne shvatite :)
....Pa i sama sam aktivna tu na forumu i uzgajam i sve,znate i sami :D
Samo se protivim tome da zbog vlastitog uživanja riskiraš zdravlje djeteta...ništa drugo.
Moje razmišljanje je da pušenje samo po sebi škodi i svaki dim,pa tako i taj,
miješan sa duhanom ili čist,jednostavno nije 100% dobar.
Ja radi svog osobnog gušta to nebi radila u trudnoći i to je poanta cijele priče.
Medicinski razlozi i upotreba ulja su druga stvar.
Naravno,to je samo moje osobno mišljenje,nebih željela nikoga uvrijediti ili započinjati kakvu raspravu ;)
A i mislim da vi muški drugačije malo gledate na to,zato vam ne zamjeram :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Hazeri cestitam na uspjehu :thumb:

Hvala ti Imbra!Zalosno je sto razloge za svoj uspjeh ne mogu podjeliti sa ljudima koji me okruzuju(ima izuzetaka)jer kod ljudi jos vlada nepovjerenje i konzervatizam.Zato volim ovaj forum,jer ovdje ljudi razumiju kada podjelis iskustvo sa vutrom.Ma samo cvrsto drzati svoje stavove i ziviti zivot punim plucima:thumb:
 
10.01.2020
1
0
1
41
Pozdrav, treba mi pomoć!!! Imam određenih zdravstvenih problema sa stomakom, sa crevim tačnije. Od kada imam taj problem, pušim... Poslali su me kod psihijatra da bih dobila neki lek da mi umiri stomak malo, a doktor između ostalog je tražio nalaz prolaktina. Odradila sam ga i bio je 1309 jedinica. Veoma je povišen. Da li marihuana ima uticaj na visok prolaktin??? Tačnije, da li je zbog nje toliko visok??? Molim vas ako iko zna, mnogo bi mi značilo. Hvalaaaa