Tužna vrba kao aktivator korijena za klonove

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2012
35
32
0
39
nađoh info pa reko da podjelim s vama.....

dakle,naberete par grana tužne vrbe stavite u kantu pa negdje na toplo u kući....
nakon par dana kad grane puste korijen voda je puna hormona za aktiviranje korijena....
profiltrirajte vodu zbog krupnijeg smeća,i dobili ste Home made root activator....
klonove ostavit 6 sati u toj vodi ili dok nebudu spremni za zemlju.....

isprika ak već postoji ova tema al ja je nisam uspio nac...pozzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
citao sam i ja o tome negde...ne mogu se sad setiti...al' jeste,u pravu je,od tih vrbinih enzima,il' sta su vec,se i prave 'root gel'-ovi,ZNAM da sam negde to vec procitao,al' da me ubijes ne mogu se sad setiti gde....
 
12.03.2012
35
32
0
39
koristilo se u duhanskoj industriji za duhan nemam iskustva s time al cu definitivno probat vrbe ima ko u priči i nista ne košta osim jednog klona....
a znam da je istina jer se i danas zbog ustede novca,znaci s ovom vodom
možeš sve biljke,koje se daju klonirat,klonirat...:dada
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Jel to vrijedi i po zimi? Tuzna vrba nije zimzelena biljka, kad joj otpadne lisce i dalje se mogu koristi grane za proizvodnju stimulatora?
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Napušena Vjeverica;231478 je napisao(la):
Jel to vrijedi i po zimi? Tuzna vrba nije zimzelena biljka, kad joj otpadne lisce i dalje se mogu koristi grane za proizvodnju stimulatora?

pa ako staviš to na sobnu temp biljka tjera i listiće i korjenje, kaj zna biljka koji je datum, njoj su uvjeti osigurani.
a kad smo kod raznih umakanja, nemora se pod obavezno u ništa umakati, pitaj mamu il baku kak cvijeće kloniraju...
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
za klonove trebate samo tri stvari, a to su cfl-ovke i klon gel ili onaj plantela rhizopon šta ima u bauhausu.
i jiffy pellete..
A ovo s vrbama di ću ja sad tražit vrbe po gradu..
 
12.03.2012
35
32
0
39
thc boss je napisao(la):
za klonove trebate samo tri stvari, a to su cfl-ovke i klon gel ili onaj plantela rhizopon šta ima u bauhausu.
i jiffy pellete..
A ovo s vrbama di ću ja sad tražit vrbe po gradu..

u kojem ti gradu živiš da nema vrba,u svakom kanalu ili rupi s vodom raste vrba,i ovo je samo jedna od starih besplatnih varijanti za kloniranje....
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
880
3.796
163
....samo da se nadovežem-ISTINA je ovo s vrbom tj. s vrbinom korom ali ima i tu več pisano(ne znam točno gdje)
VRBA JE OK !!!
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
kad sam se vracala sa posla, videla sam da je ovaj teski sneg polomio dosta bele vrbe uz put pa sam stala i nakupila nekoliko lepsih grana
nema veze sto je kora vrbe najpotentija u prolece, kad ih je greota i kidati u naletu, a ove su se same ponudile

sa svih sam vec poskidala koru i stavila je iznad kamina da se susi, a jednu sam grancicu stavila u vodu setivsi se ove teme
da li bi imalo smisla semenke pre klijanja natopiti tom vodom?
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
Narodni clonex kod mene je kad se prokuva psenica i u onoj njenoj gustoj vodi se umoci grancica,i odmah u zemlju,mada i bez bilo kakvog clonex-a se marihuana lako primi samo treba zestoko vlazna zemlja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@
12.03.2012
35
32
0
39
natura je napisao(la):
kad sam se vracala sa posla, videla sam da je ovaj teski sneg polomio dosta bele vrbe uz put pa sam stala i nakupila nekoliko lepsih grana
nema veze sto je kora vrbe najpotentija u prolece, kad ih je greota i kidati u naletu, a ove su se same ponudile

sa svih sam vec poskidala koru i stavila je iznad kamina da se susi, a jednu sam grancicu stavila u vodu setivsi se ove teme
da li bi imalo smisla semenke pre klijanja natopiti tom vodom?

natura jesi probala šta kemijat sa tom vrbom,usput vratio se gdje sam pročitao info i kaže da je nebitno koja vrba bijela ili tužna rade istu stvar,dal je neko probao zaljevanje s tom vodom npr.,jednom mjesečno za još bolje poticanje bujanja korijena,što bi na kraju rezurtiralo večim cvijetovima i bujnijim rastom??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sinovac