Tuga i nevjerica.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.06.2019
4
11
3
47
On spava, a ja guglam. Upišem kanabisa ulje i otvori se ovaj forum..On ni ne zna da pišem, a ja... Pišem jer ne znam kome se obratiti, s tolikim skepticima i ovcama u ovoj državi. Ne moram reći da je On - moj muž pred dva dana dobio dijagnozu boli glava... Šta reći isto ko da sam je i sama dobila:aktivan sportaš, zdrava ishrana, ne puši, ne pije... Karcinom debelog crijeva prešao na jetru, lezije na plučima... 46 godina. Ne znam ništa o kanabis ulju Al čitam da radi!
Nabavila neku boćicu u Sloveniji.. I onda shvatila da ta bočica neće baš radit... Jer mi trba jedna takva dnevno... Kažite mi vi ljudi kako vam uspijeva kupit ulje na crnom tržištu kad kažu da je količina dostatna za mjesec dana 1000eura?Objasnite mi molim vas Al samo vi koji nemate menađerske nego radničke plaće, dvoje djece i od ponedjeljka samo jedan prihod-moj!!
Inače apsolutno se ne snalazi na forumima, oprostite ako sam fulala....
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Pozdrav. Pre svega,licno, jako mi je zao sto nam se taj nacin predstavljate i da vas takva muka dovodi na nas sajt. Mi ovde na forumu ne volimo da govorimo o prodaji i kupovini ilegalnih proizvoda (cak je pravilnikom definisano da je zabranjeno diskutovati o tome) i mahom pokusavamo da prosirimo svest o delotvornostima kanabisa kod teskih bolesti, kao i da informisemo ljude i pomognemo oko uzgoja i vlastite proizvodnje materijala, a samim tim i ulja i ostalih derivata kanabisa. Znaci 99% nekih aktivnih clanova ovde gaji svoj kanabis, a oni koji nisu u mogucnosti da cekaju i da se bave time nekako nabavljaju materijal i sami pripremaju svoje ulje a uputstva, tekstove, misljenja, iskustva, komentare i pisane i video tutorijale, kao i svaki oblik pomoci osim nabavke zakonom ilegalih supstanci mozete naci ovde na sajtu gde postoji poseban odeljak za medicinu. Sa srecom, i verujem da ce vam ovo mesto biti od velike pomoci.
 
01.09.2014
71
163
33
dobrodosla i srecno u lecenju. cannapol koliko sam video pravi samo CBD ulja, a za rak se preporucuje ulje sa visokim udelom THC komponente.
CBD ulje je delotvorno za druge stvari, neuroloske itd... i legalno mozes da kupis u Srbiji, pa verovatno i drugde sirom Balkana.
Medjutim, za THC se moras snaci kao sto je irieman rekao...crno trziste je puno svacega i ne moze da ti se garantuje kvalitet, tj. ne znas koliko ima THC. Mozes datestiras ulje preko neke organizacije (kod nas postoji IRKA, kod vas postoji valjda nesto slicno). Citaj po forumu da bi znala materiju, a preporucujem ti da se i javis udruzenju koje je aktivno u tvom kraju.
 
22.06.2019
4
11
3
47
Tnx!

Blago ljudima koji ovo kuže... Trebao bi se u srednjoj školi uvesti predmet Vutralogija a ne kojekakve gluposti koje im u životu i ovakvim situacijama ne koriste,za razliku od ovog što spašava živote... Pozdrav dragi moji i vjerujte da više vrijedi ovo što ste naučili o ovoj materije nego sve škole koja vam nisu od potrebe kad vas više nema.. Pridodajući tome i izgubljene godine u školovanju... Budite mi i dalje ovakvo pametni i pušite maricu, od nje niko umro nije!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: shaolin monk