Tulip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Nikad nisam pravio fakat... mislim kad bih imao staklenu onu cijev, možda bih i skontao nešto, ali ovako???? Nemam ideje majke mi....
Koristio sam pipe, ali nije to TO... ako me razumiješ, haj joint ok... ali s vremena na vrijeme volim par dana zaredati sa bong-om, ono raznese me pravooo, doduse nakon par dana, osjeti se razlika. Organizam se naveèe (barem meni) znoji, pluæa isto ko da su zahrðala... mislim bong se ne može non-stop koristiti, ali eto, s vremena na vrijeme fino je zapaliti koji :) LOL
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
u pravu si to za bong,bong i joint su neusporedivi
možeš ga napraviti jednostavno i brzo od plastiène flaše,objasni bi ti kako al onda bi otišo u oft.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Imam problem,napravio sam tulip,i stvarno se cini jako,stavio sam malo trave a vise duhana jer nisam imao,samo nekako cudno drapalo i ugasim ja napola popuseno izvucem cjev koju sam napravio od tankog kartona i umetno filter na kraju i ono zapaljen filter i taj karton.Zasto,kako?Jel zna netko kako da to sprijecim?Tulip se cini dobar.
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
prevelika vrucina kod tih tulipana i kratki su pa izgori.. stetan je, eventualno da imas staklenu cijevpa ga koncima i selojtepom zakacis za nju. samo pazi s tim selojtepom. inace mislim da se tulip ne isplati, kad dodje pri kraju stvarno treba pazit a u drustvu neide to bas :roll: