Tulip

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Evo da pokrenem ponovo ovu temu, izgleda da smo prošlu izgubili u onoj havariji sa serverom, ali evo, ekipa nadoknadila:

slika1219ok.jpg
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Tulipana sam pušio 3 puta u Životu...1 put me ubio (a najmanje vutre bilo), ostala 2 ništa posebno... Tako da nisam ljubitelj takvih egzibicija (i bacanja vutre) i od svih oblika, najviše preferiram plan old skul joint... Ostalo ne jebem...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Nisam nikad probao tako, hajde dajte nam linkove kako napraviti (da proba se :)).... ali isto kao i doors_p. preferiram rizlu, mada ponekad volim i BONG veæi zapaliti, najmanje trave troši a razvaljuje... razobadaš se ko mljaze nane mi :)
Doduše ne valja zaredati neko vrijeme sa BONG-om, prvo, što organizam se teško kasnije oporavlja, zapališ joint ko da nisi ni zapalio ništa, naveèe organizam pokušava na sve naèine da izbaci sve toxine, tako da ste non-stop budite mokri, ono skroooz znojavi... barem su meni to nus pojave, a i ljudi oko mene...kažem opet, ovo se poène dešavati nakon nekih 7-10 dana konstantnog razvaljivanja...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pogledao sam, samo što ondje ima boljeg materijala za upotrebu osim tulipa :) hehehehehhehe inaèe extra stranica
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ma znaš u èemu je fora brate... šta možeš stavit i 10 pljugi da odjednom uvlaèiš al opet æeš uvlaèit odreðenu kolièinu dima... Uzmi 1 pljugu pa uvlaèi po 3 dima u seriji i svaki dim uvlaèi po 3-4 sekunde i opet doðeš na isto.. 10 pljugi bi dim uvlaèio pol sekunde... zato kažem da doðe na isto...ipak, i naša pluæa imaju neki kapacitet :lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
doors_of_perception je napisao(la):
Ma znaš u èemu je fora brate... šta možeš stavit i 10 pljugi da odjednom uvlaèiš al opet æeš uvlaèit odreðenu kolièinu dima... Uzmi 1 pljugu pa uvlaèi po 3 dima u seriji i svaki dim uvlaèi po 3-4 sekunde i opet doðeš na isto.. 10 pljugi bi dim uvlaèio pol sekunde... zato kažem da doðe na isto...ipak, i naša pluæa imaju neki kapacitet :lol:
Ama kad sam vidio koliko lik trave stavlja, mislim da æu odustati od toga... ipak na bong ne treba 1/4 jointa a kamoli tulipa... i siguran sam da bong bolje dere, ali eto dobro je i ovo ofirati ovako raji... vjeruj mi veèina ih ne zna...ali praviti ga kad imaš kolièinu :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Sako je znanje dobrodošlo i svaka nova stvar je hvale vrijedna... Kažem, i ja radio 3put taj tulipan, i razoèarah se... No proživljeno Iskustvo je jedino vrijedno i tko želi probat nek izvoli... Dotle, ovo su samo puste rijeèi :wink:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
doors_of_perception je napisao(la):
Sako je znanje dobrodošlo i svaka nova stvar je hvale vrijedna... Kažem, i ja radio 3put taj tulipan, i razoèarah se... No proživljeno Iskustvo je jedino vrijedno i tko želi probat nek izvoli... Dotle, ovo su samo puste rijeèi :wink:
Ma nisam ni rekao da neæu probati, samo kad budem imao kolièine, kad ga pravim, da ga napravim kako treba :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
:D Govorih opæenito brate...


A sad, sugeriram da prestanemo više chat verziju koja se polako zapoèinje i ostavimo mjesta novim i buduæim informacijama :wink:


Srdaèan pozdrav :D
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Bezze_Sa je napisao(la):
Pogledao sam, samo što ondje ima boljeg materijala za upotrebu osim tulipa :) hehehehehhehe inaèe extra stranica


Da,da...onaj dk.je zakon.Gledam i prisjeæam se starih dobrih vremena.Sve te metode sam probao osim tog tulipa.
Na zemlju je daleko najaèe.To sam lièno probao prvi puta upravo na Kristianiji.Al ni Kristianija nije više što je nekad bila :cry:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
domba je napisao(la):
Rijetko tko zna za ovakvo potanje pa evo vam :)
osobno preporuèam tulip i super tulip...prejebena stvar :D

normal-joint.gif


Rolling a Joint

Kod:
Napraviti normalan joint je jednostavno.Mogu vam samo dati neke upute o tome.
Budite sigurni da raširite dobro duhan.Malo više na kraju nego na poèetku i skoro iste dužine kao i papir.Stavite tanki sloj duhana.Stavite travu u sredinu linije od duhana.Na ovaj naèin,kada poènete motati,duan pada oko trave i vaš joint æe gorijeti savršeno.


tulip-joint.gif



Making a Tulip joint

Kod:
Tulip jopint æe vas totalno raznijeti,uspijeh zajamèen.Smjeèna stvar kod Tulip jointa je ta što goti dok nije mrtav.Nmea naèina da ga se ugasi i stavi sa strane za poslje.Zato ga nemojte motati kada se hoæete samo malo napušiti.

Uzmite 2 papira i zaljepite ih zajdno [1].Zamotajte i zaljepite ih zajdno tako da dobijete špicastu vreæicu[2].Pomiješajte duhan i travu i napunite vreæicu do kraja i zatvorite je [3].

Uzmite komadiæ tankog papira, napravite cijevèicu od toga.Zamotajte komadiæ papira okolo i zaljepite ih zajdno [4].
Uzmite još jedan komadiæ papira i izrežite onaj ljepljivi dio[5]njega æemo koristiti da spojimo tulip [3] za cijev [4].

Otvorite vreæicu i stavite cjevèicu lagano u vreæicu.Sada uzmite tanki papiric i zamotaajte na mjestu gdje se spaja vreæica sa cjevèicom.


super-tulip-joint.gif



Making a Super Tulip joint

Kod:
Napravite isto kao što i sa tuplipanom,samo umjesto cjevèice stavite dobro smotan joint.

super-joint.gif



Making a Super joint

Kod:
Super joint je najteži za napraviti jer ja jako velik da ga je teško i držati u ruci.Kada budete motali,ispadati æe vam dosta duhana i trave sa rizle,samo ispod stavite neki papir i pustite da galano pada.Jedino pazite da zamotate dobro da to što vam je ispalo možete poslje vratiti natrag u frulu.

Jedna stvar koja vam može pomoæi je da zatovirite prvi dio papira,jedna na poèetku jointa,nakon toga možete zatvoriti i drugi.
 
18.09.2006
1
0
0
IMHO, ti tulipani su totalno sranje.. ne vidim ustvari uopce u cemu je shema..

radije si ja napunim svoj jednometarski bong, ili zamotam big fat joint..

tulipani su jednostavno bzvz.. a i dosta marihuane propadne, jerbo se nikad ne moze popusiti cijeli tulipan...

my advice - stick with joints, blunts & bongs.. :wink:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vjeruj, haveru bolje na BONG, još ako imaš fini, aaaa blago vama u ZG raji, mi u SA nemamo nigdje kupiti, samo nargilu i nista vise. Èak ni "pipe" nema nigdje kupiti. Ja jedva èekam da doðem u HR (ZG) da odmah obavezno kupim sebi jedan fini stakleni. Prošli kad sam kupio, levat mi jedan slomio ga, a bio stakleni.... pravo extra... žao mi je praaavoooo
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ima li kakve šanse da neko mi iz ZG pošalje ovamo (platiæu nikakav problem, samo što ovdje nema gdje se kupiti :( ) aaa imao sam jedan stakleni i jedan kreten slomio ga skroooz u 3402934802934 dijelova....
Ako neko može i ima vremena, da kupi, pošalje na neki autobus, èujemo se preko telefona, kad stigne u SA, ja preuzimam i dajem vozaèu novac koji æe opet kad doðe u ZG dati onom ko je poslao.... Mislim preko PTT-a bojim s da se ne razbije :(
Uhhhh kako mi nedostaje BONG, pravooo bezze majke mi... sa malo vuve se "razobadaš" do p.m hehehehehhehe par "punjenja" što ih ja zovem, dnevno da te izvrne naopaèke, :)