Tuning [bez seljackog stajlinga]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ja velim iz vana....boja mi je malo kenjkasta i taj usisnik me bode u oci. Volim sidepipes al nisam siguran kolko je to potrebno tom auto....al ok. Za unutra...respekt. Pa zakaj je prodan uopce? jasno je da nemres nikad dobit kolko ulozis...barem ne na tom autu i ne kod nas.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Iskreno ni meni nije taj stil nesto...ali mislio sam bolje uzeti taj pa raditi na njemu izvana nego onaj tetanus sto sam zaljepio haha..ko bi to sve napravio jbt
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
tetanus hahahahha
nekad takvi tetanusi izgledaju losije nego sto jesu. cak mislim da je lakse hrdju pokrpat nego izravnat auto ako je shasija spigana ili tak to.....al to kaj velis....posla ko u prici. prakticki 90% auta treba na novo....i bez novaca i pravog alata se nikad nebi upustio u tako nesto, pogotvo ne rekorda. radije ford capri ili tak nesto kaj se kod nas moze nabavit :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
eee ovo bi se dalo sredit...al ne tvornicki nego neki low rider :D :D :D Zgurat onaj V8 iz jeep grand cheeroki ili kak se vec pise, mislim da je to najjeftiniji v8 kaj bi se dao nabavit hahahha :D :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
cudi me da nema Zlocka sa nekim svojim komentarom...tipa"meni je to bezveze to je ford a dobro znamo sta je ford i ko to proizvodi a ustvari neproizvodi...fakat cudno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ma doci ce on :)
evo samo za njega....a i mene :D (za tebe neznam dal ti se svidja)

1970 Nissan Skyline GTR

photo2.jpg

photo3.jpg

photo4.jpg

photo21.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
ja u svakom autu vidim nesta lijepo i iskreno neznam dali ima i jedan koji mi se bas nesvidja.
O japancima sve u superlativima pricali smo o tome :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
u joj ...dalo bi se razglabat o tome :D (subjektivna misljenja :D)
retault 4, peglica, lada 1600...tj sve lade, tata, dacia logan i vecina dacia....i jos hrpa drugih...pa i japanaca. mogo bi do jutra sad....al znas da sam ja bolestan kaj se toga svega tice :p saab 900 treba sredit ;) taj ima valjda 10mm lim da bude izazovnije haahaha dost za danas...odo pod tus :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
uf trebalo bi preimenovat temu u ložiona :D šta vi mislite o ovoj rami gore, kako bi se najlakše mogla dovesti do super stanja? neznam dal skidat farbu skroz do željeza jer ima hrđe tu i tamo.il je dosta skinut sloj pa opet crnu i bezbojni? :confused: razmišljam i o pjeskarenju, i tako gubim se u moru informacija rama čeka :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
sve ovisi kolko love si spreman potrosit :)
ak oces da to bude kak treba onda pjeskarenje, krpanje, primar pa lak ili plastificiranje. rama, felge, sve. ostale pizdarije na poliranje i eventualno fino pjeskarenje pa poliranje...ak oces da to bude bas sex ;)
ovo farba na farbu je meni lose....to mozes radit na Keeway ili Hyosung skuteru i ostalim čing čongovima. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
misliš da nebi ispalo dobro? potrudio bi se ja dobro izravnat sve prije špricanja kad bi išao na to, nebi špricao dijeliće nego sve tako da neke diskoloracije nebi trebalo bit.
Ali da radije bi taj puni tretman :D Gledao sam neke cijene cca 350 ne znam iz prve ruke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
a gle...ak je lim u ok stanju, mozes samo pobrusit i skinut neravnine, eventualno hrdju i to sve pobrusit...pa polakirat. Nije uvijek bilo pjeskarenja...
Frend je dao bicikl na pjeskarenje i plastificiranje. U jednom danu je sve bilo gotovo i nije previse platio. Sve ovisi oces ti prljat ruke ili dat drugom :)
ak znas brusit i kitat...pa lakirat.... zasto ne :) ak neznas a oces da taj bajk zgleda ono...stani pani....ja bi nosio na pjeskarenje i lakiranje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
ZT pa sam to napravis jbt.Odneses ramu negdje na pjerskarenje i malo se zabavis..nije to filozofija .Ima mjesaonica boja koliko hoces i primar je u spreju jbt.izaberes boju oni ju nabiju u sprej i vozi..akrilni ..nitro koji hoces :) male su te povrsine i nebi trebalo biti problema
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Stipe koji lim o_O :D može se naravno, ali mi je zajebancija. A ako je pjeskarenje skupo neće mi teško past, kad krenem me uhvati volja. Bit će stani pani kako god ;) daj pa mora bit, ispolirat ću makinu do zrcalnog sjaja, rama će se sjajit, novi sic, neki inlay na rezrvoar...

holiday_gn_400-10.jpg


Opa
pa nisam ni mislio najbolji dio ostavit majstoru :D ali još ne znam koliko bi pjeskarenje moglo doć. sutra ću se bacit na istraživanje pa fakit. pjeskarenje. gledam na jutubu izgleda mi mmmmmmmmmmm samo ga rokne i paf, nova rama.