Tuning [bez seljackog stajlinga]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
mozda su grane ispeglane kasnije, nemam bolju fotku...kad ga dovatim poslikam sve ponovo na finjaka...mislim da je ovo slika grana na radovima, i ja a i frend bogami zna šta je flow....
znam samo da ovo nije bila šala za odradit a kamoli da drži te tlakove...normalno da su profi grane bolje, no custom grane za ABF a su ko torinsko platno u dijamantima onda bili, nekih 7 godina mozda u rikverc
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Himalaya, moj burazer kaze maloprije, da njegov kum (inace limar i lakiler) radi na istom modelu.
S'tim sto ovaj hoce da ga farba u suncano-zutu boju. :crazyd:

Ne vjerujem kakvo skrnavljenje automobila... Cuj zuta boja...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Marley’s car history isn't very long but it's very interesting. In fact, he owned a pair of BMW saloon cars and used joke about them pointing at the fact that BMW stands for Bob Marley (and the) Wailers. The two cars in question are a 1602 saloon which was lately replaced by a BMW E3 “Bavaria".
JEbDOSdeRWON-OH22y7JQQ.jpg

Bob in front of his BMW E3 Bavaria
Bob Marley's 1973 Bavaria.jpg
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Da, prelaz ide na "lime" skoro pa limun zut... :)
A sta da mislim? Nisam bas za zuto-zelenkaste boje i nijanse.
Vazda sam na dark mode-u. :D
Meni valja samo sivo, crno, tamno plavo i takve kombinacije.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
koliko ja znam, glave s duplom bregastom nisu ni postojale dok se sivko pravio, moguće da je imo neki motor veće zapremine ali ovako nesto ne, jer 80e su tek vrijeme twin cams, dohc....
jako puno stvari na tim autima nije u originalu bilo no lik je pljusnut pa iz programa nadopuni sta vidi da treba, paše, linije nekako budu na njegovim autima naglašene bolje nego u org., zna šta radi kak bi rekli...
nisam siguran ali postojala je omega lotusove dorade, mislim sa ovakvi motorom, bila 90ih nesto kao najbrzi saloon car na svijetu, stoga mislim da je motor ovaj jako dobra baza za svasta, pa makar i za swap čisti...
eo speca provjerenih: org omega 3.0 24v imala 200 plus konjia org, lotus radio borung na 3.6 litara blok, 370 ks, za ona doba oba su motora vrh....
:)