Tuning [bez seljackog stajlinga]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Meni licno nekako draza A verzija :D ali i B je do jaja :D
Covjece, prije 2-3 godine, imao sam priliku kupiti kadeta c kupea, al nikako se s zenom dogovorit, samo trosis pare, sta ce ti motor, sta ce ti ekocigareta kad pusis malboro, sta ce ti dva auta, koji ce ti Omikron iz '70 ih godina :D Ne mogu s njom na kraj nikako, al ko zna za sta je to dobro :D
Sve bi dao za garazu i par oldtajmera i naravno nesto alata i materijala da ih ja sredjujem ko za sebe :) Imamu planu, al novac i prostor me koce malo. Ce bude nekad, valjda :)

EDit: Sjajni klipovi, sto kazu ljudi, to je to :)

Naletih na ovo u predlozenim videima tvog posta, pa covjece ovo je zivotni san svakog jebca, sjajno
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.360
2.598
Evo dobra baza za sarafanje...
Sutra bi se uhvatio toga bez problema.
Za dva dana bi bio rastavljen .Kockica coupe 10 tisuca eura,a kockica sa 4 vrata 2 soma.
Fucking coupe E21.
Zadnji pravi BMW sa M oznakom..
Kazu da je Motorsport radio auto za pistu,pa ga onda proilagodio za cestu.
Znaci pravi punokrvni BMW..E21..E30i meni uz 7icu iz 95. najljepsi BMW

edit
stigli su nekakvi alati....
IMG_20200124_131149.jpg


 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.360
2.598
Sjecam se Jave 350..to je ustvari moj prvi motor kojeg sam rastavio...i zajebo hahah
Ta Java ima iglicaste lezajeve na klipovima i na jednom od dva klipa mi se rasuo taj lezaj i jedna iglica propadne u karter..krkan to ignorira i kada sam ju upalio..podigne tu iglu nekako na klip i zdrobi mi sve hahah...poslije toga sam doktorirao na MZ ima.Danas su motori totalno drugaciji...ovo cudo koje radim ima motor od 100Kw a smrad ima 125kg..mene to plasi,pa vidi gore na slikama te gljive ispod rezervara..strasno jbt
Padobran ti treba za ovo i dijagnoza haha
Volim raditi,ali ne vozim..za sada.
Ustvari sada sam u krizi srednjih godina..mozda neki zx9r haha,ili Hayabusa 1300R
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Hehehe, ja sam imao slicnu havariju na svom APN-u prije 20-tak i jace godina... Radio mu ja u to vrijeme takozvano "friziranje motora". Zbog proširenja cilindra morao sam naruciti i veci klip. Elem, ja idiot na misteriozan nacin izgubim ceger-prsten sto osigurava klip, i umjesto toga napravim improvizaciju od (zamisli) komada paljene žice. Jbg, klinjo, neiskusan.

Drzalo je to dan dva dok sam ga vozio normalno, ali kad sam ga u jednom momentu opteretio sa nekom uzbrdicom, to je ispalo, i sjebalo komplet motor.
Nije mu bilo lijeka. :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.360
2.598
Ovaj sto radim ..tvornicki ima 98 KS..i 160 kg...krivo sam napisao Kw..mislio sam na KS...stvarno bi bilo ludo da ima 150 konja haha
Stavljene su kovane felge i samo tu se ustedilo 10ak kg..uglavnom sada je tezak 127kg i malo je jaci od 100ks
Ovaj motor sto je sada u njemu necemo vracati..ide masina od Ktm 990smr
Ne kuzim se previse u motore,ali sam cuo da jako hvale upravo taj Ktm 990smr to je kao tiha patnja haha
 
Poslednja izmena: