Tuning [bez seljackog stajlinga]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Kako su automobili prije bili lijepi....bez opreme i silne elektronike.Dušu su imali..majke mi.
Danas neki cudni kljucevi..cudne gedore,torxovi..motori upakirani u plastiku.
Getribe zasticene od majstora,a ne od rizola..strasno.
Ispod haube imaju djelove koji lice na magnetnu rezonancu.Mjenjaci su na volanu..rucna je na dugme
Auto pokreces sa mobilnom aplikacijom ...dobro da se sjedi na mjestu vozaca jos uvijek....ako vozis naravno.
Za koju godinu ce sam ici na more hahah..probudis se a ono garaza prazna..otisao gadget ..vratit ce se ima gps
Tesko je biti analogan u digitalnom svijetu !
Ford Capri iz 70.te....ide na benzin,ima svjecice..ima podizace,ali nisu na struju.
Nema grijana sjedala,ali grije oko srca.....navlaci osmjeh kao dobra sativa i trosi jbt.Trosi 15 litara.
Struja ga zanima samo na razvodnoj kapi haha
Raskopas ga i sastavis za 3 dana...
ford-kapri-legendarnij-avtomobil-iz-70-h-godov.jpg
Ova Stipina S15 gore....joj,joj
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Hello Mercedes..open window pleace.Change ambient light.wtf..gdje ti rucna mamu ti ....zeno jesmo dobili kakvo upustvo za upotrebu ovog spoka majke ti..
o tome ti ja pricam...moras proci program iz astro nautike i pricati esperanto da bi upalio tog zvjezdana.Pa ti se onda popale ti monitori ..kao da ides igrati gta,a ne do porezne i nazad.
Mases rukom ispred radija(infotainment) kao sa dijagnozom ( obicno babe na semaforima to krivo protumaće )samo da bi promjenio radio stanicu.Jer kao ne dira se ekran sa masnim prstima.
Sto znaci da ne smijes jesti burek sa mesom u tom Mercedesu..o cevapima nema govora.
Strah bi me bilo dirati taj volan jbt
Al sicevi su :thumb::thumb::thumb:

edit
zamisli situaciju
posvadjas se sa zenom..zalupis vrata od stana i uletis u auto,pa onda onako nadr.an ..moras reci hello mercedes..open window..pleace hahah
Kontam da bi mu sve zablokiralo kada bi cuo sta sve znam izgovoriti nasim domaćim slengom..
to google ne moze prevesti
Volim Mercedese i nemam nista protiv njih...volio bi imati jednog takvog,ali me malo zivciraju ti usb stickovi,pa nije pentium jbt
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Ja sam imao priliku 90 tih biti vlasnik ovakve Giuliete..u zamjeni za motor,ali nisam .
Nisam se mjenjao jer joj felge imaju 19 coli,a ispod haube svaki cilindar svoj karburator...koji limun sam bio jbt.
21275132138_0290d17bfe (1).jpg
Ovo gore je Giulieta spider valjda..to ce Stipe bolje znati.
 
Poslednja izmena: